» »

Де збирають СhevroletЗаводи автоконцерну GM можна знайти практично на всіх континентах, де живе людина. Зокрема, тільки в Росії GM була організована робота відразу трьох підприємств, на яких випускається практично весь модельний ряд Шевроле.

Де збирають Сhevrolet
Якщо розробка автомобіля проводилася, наприклад, в США, то це зовсім не означає, що всі авто даної марки будуть проводитися тільки в США. Як правило, в автоконцернів складальні комплекси розташовуються по всьому світу. Тому при купівлі транспортного засобу завжди виникає питання про те, де здійснювалася його складання. Багато хто вважає, що якість європейської збірки вище, ніж вітчизняної, хоча це, звичайно, питання спірне.

Зарубіжні підприємства

Транспортні засоби розглянутого бренду збираються практично на всіх континентах планети. Як правило, продаж автомобілів проводиться в тих же країнах, в яких їх випускають, тому шанс того, що ви зможете придбати авто американської збірки в Росії, незначний. Одне з найбільших підприємств, на яких випускається практично весь модельний ряд розглянутих авто, розташовується в Детройті, США. Друге велике підприємство було побудовано в Південній Кореї. Тут завод отримав назву GM-DAT, і авто з конвеєра цього підприємства реалізуються в Європі і в Росії. Крім цього, виробництва Шевроле незначною потужності розташовуються в Бразилії та Аргентині.

Підприємства, розташовані в Росії та ближньому зарубіжжі

У Росії перше спільне підприємство «GM-АвтоВАЗ» з'явилося в 2002 році. Зараз на ньому здійснюється SKD-складання моделей Таhое, TrailBlazer і, звичайно ж, Chevrolet Niva. Одночасно з цим був побудований автозавод в Калінінграді, що отримав назву «Автотор». Тут проходять збірку такі моделі, як Lacetti, Aveo, Rezzo, Evanda. У 2006 році в Шушарах під Санкт-Петербургом закінчилося будівництво ще одного автозаводу, на якому почалося виробництво транспортних засобів С-класу і позашляховика Captiva. Ближнє зарубіжжя також не залишилося без уваги компанії GM. У 2006 році на базі українського заводу ЗАЗ було організовано виробництво автомобіля Lanos.

Так як на більшості заводів здійснюється SKD-збірка, тобто автомобілі збираються з вже готових комплектуючих, то якість продукції практично нічим не відрізняється від тієї, що, наприклад, випускається в США або Південній Кореї.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: