» »

Як зареєструвати квадроциклПісля покупки квадроцикла ви зобов'язані зареєструвати його в Ростехнадзоре і здати іспити на отримання прав категорії «A». Співробітники цієї організації можуть зажадати, щоб ви і застрахували цей транспортний засіб.

Як зареєструвати квадроцикл

Перш ніж купувати квадроцикл, підготуйтеся до здачі іспитів на отримання прав категорії «A», пройшовши навчання на курсах водіння. Здайте іспит на права, в який входить не тільки теоретична, але й практична частина (запуск двигуна, розгін-гальмування, проїзд півкола, габаритного коридору, «змійки»). Отримайте права і тимчасовий дозвіл для обліку порушень в Ростехнадзоре. Іноді приватні організації, які проводять навчання, можуть надати і сприяння в реєстрації і ТО квадроциклів, в тому випадку, якщо ви не хочете займатися цим самостійно.

Купуйте квадроцикл і зверніться в страхову компанію для отримання поліса КАСКО. Незважаючи на те, що квадроцикл не потрібно реєструвати в ГИБДД, Держтехнагляд нерідко вимагає, щоб були дотримані всі умови добровільного страхування.

Ознайомтеся з умовами страхового договору, особливо з пунктами, де наведені страхові випадки і обумовлені рядки і розмір страхових виплат. Зазвичай в договір страхування КАСКО для квадроциклів входить: падіння, перевертання, зіткнення з іншим транспортом, пошкодження від стихійних лих або падіння каменів і дерев, розкрадання.

Зверніться в Ростехнагляд для реєстрації квадроцикла. Для цього вам буде потрібно паспорт громадянина РФ, технічний паспорт квадроцикла (виданий магазином, в якому ви його придбали), договір страхування (на вимогу) та оплачена в Ощадбанку довідка-рахунок (оформлена на спеціальному бланку Ростехнагляду).

Отримайте свідоцтво про реєстрацію, номерний знак і талон проходження техогляду. Надалі ви будете зобов'язані проводити техогляд квадроцикла щорічно. Однак для того, щоб отримати позитивний висновок про стан транспортного засобу, везти його в центральне відділення Ростехнагляду не потрібно. Для цього вам буде цілком достатньо звернутися до місцевого інспектору.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: