» »

Як встановити ксенонові лампиЯк ставити ксенон. Установка ксенону передбачає наявність навичок роботи з високовольтної електронікою для автомобілів, тому вкрай рекомендується довірити установку ксенонових фар фахівцям настановних центрів. Тим не менше, якщо ви вважаєте, що наявних у вас навичок для цього цілком достатньо, можете спробувати встановити ксенон самостійно.

Як встановити ксенонові лампи

Спочатку варто відзначити, що установка ксенонових фар повинна проходити строго за інструкцією, викладеною нижче. Відступи від неї чреваті небажаними наслідками. Крім того, кожна модель авто в своєму розпорядженні своїми особливостями, які при установці ламп, блоків розпалювання, укладанні ксеноновим проводки необхідно враховувати.

Спершу забезпечте з боку моторного відсіку вільний доступ до фар. Демонтуйте їх, якщо доступ здійснити неможливо (на деяких моделях авто необхідно знімати передній бампер, акумулятори та інше).

Відокремте від фари захисну кришку (якщо автомобіль Європейський), від'єднайте роз'єм лампи, після чого звільніть кріпильну пружину і видаліть лампу з її посадкового місця.

У знятій кришці просвердлите потрібного діаметру отвір, через нього протягніть дроти ксеноновим лампи, потім встановіть ущільнювальний манжет. Далі видаліть з колби лампи Ксенону захисний матеріал. З лампою звертайтеся вкрай обережно - тримайте її в чистоті.

Встановіть ксенон в посадочне місце фари, після чого зафіксуйте його за допомогою пружини.

Встановіть на своє місце захисну кришку фари.

Далі вам потрібно визначити місце установки блоків розпалу. Бажано, щоб вони після встановлення не піддавалися впливу підвищеної вологості і високих температур.

Вибравши місце, закріпіть блоки за допомогою саморізів, болтів або двостороннього скотчу на рівній поверхні. Враховуйте довжину проводів, які будуть з'єднувати блоки розпалу й роз'єми лампи.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: