» »

Як знайти номер двигунаЯк знайти номер двигуна. Багато автолюбителів стикаються з проблемою пошуку номера двигуна після або під час покупки нової машини, а деякі й зовсім не задавалися таким питанням, оскільки спостерігали такий номер в техпаспорті на авто. Але рано чи пізно і тим і іншим в примусовому порядку під час реєстрації авто в МРЕВ, все таки доведеться знайти номер двигуна і показати його інспектору.

Як знайти номер двигуна

Практично у кожного автомобіля, як нового, так і вживаного є інструкція, яка називається «Тактико-технічна характеристика агрегатів і вузлів автомобіля». У такій інструкції детально розказано про складові частини авто і звичайно ж, про розташування заводських номерних знаків. Добре якщо ви купили авто вітчизняного виробника, так як керівництво написано рідною мовою. А що робити, якщо у новопридбаною іномарки немає інструкції на зрозумілій для вас мові, або ви не можете знайти номер двигуна через незрозумілу термінології?

 • Якщо ви купуєте новий автомобіль з салону, про розташування заводських номерів можна запитати у менеджера який продає вам авто, і навіть якщо він і поняття не має де шукати такі номери, він зробить все можливе для того щоб вам догодити.
 • Коли ви купуєте старий автомобіль на авто-ринку, при оформленні договору купівлі-продажу або генеральної довіреності, обов'язково запитайте у власника про розташування заводських номерних знаків, він повинен знати, де вони знаходяться.
 • Можна відвідати станцію технічного обслуговування автомобілів, на якій роблять капітальний ремонт двигунів, оскільки фахівці, що працюють там, практично кожен день знімають і встановлюють двигуни різних марок авто, вони точно знають, де знаходяться заводські номерні знаки у різних машин.
 • Запитати про розташування номера двигуна, так само можна заїхавши на станцію діагностики та експертизи при МРЕО. За невелику суму грошей вони з радістю покажуть вам, де знаходяться заводські номери на вашому авто, так як кожен день зчитують такі номерні знаки при реєстрації та постановки на облік автомобілів.
 • Не засмучуйтеся якщо ви не змогли самостійно знайти номер двигуна на своєму улюбленому авто за допомогою інструкції. З перерахованих вище варіантів ви точно зможете підібрати відповідний, і дізнатися всю необхідну і цікаву для вас інформацію про свою машину.

  Автор: Максим Привалов
  Рекомендуємо почитати:
  Коментарі: