» »

Як зберігати покришкиУ автоаматорів питання про зберігання покришок зазвичай виникає два рази на рік - восени, коли потрібно міняти літню гуму на зимову, і навесні, «переобуваясь» автомобіль на літо. Щоб шини добре збереглися і надалі забезпечували максимальну безпеку при русі, потрібно дотримуватися простих правил зберігання.

Як зберігати покришки
Вам знадобиться
  • - спеціальні засоби для консервації;
  • - чохли для зберігання шин.

Для початку виберіть чисте, сухе приміщення, в якому будете зберігати покришки. У ньому не повинно бути температурних перепадів, які можуть привести до утворення конденсату, що небажано для гуми. Вологість і температура можуть зробити більший вплив на збереження покришок, ніж їх положення, в якому вони зберігаються.

Перед зняттям коліс з автомобіля, потрібно обов'язково помітити, де вони стояли, і куди був направлений малюнок протектора. Якщо шини будуть зберігатися на дисках, і їх протектор спрямований - позначте задню і передню вісь, цього буде достатньо.

Зніміть колеса і ретельно їх помийте, видаливши весь бруд і каміння, що застрягли в протекторі. Після цього добре висушіть покришки і обробіть їх спеціальними засобами для консервації шин.

Після очищення помістіть покришки в окремі чохли, які захистять від впливу світла і вогкості. Потім забезпечте покришкам спокій, розмістивши таким чином, щоб не доводилося перекладати їх з місця на місце. Якщо передбачається зберігати покришки прямо на дисках - підвісьте їх або складіть «колодязем» (горизонтально на рівній поверхні), якщо ж шини будуть без дисків - їх краще зберігати вертикально.

У разі, якщо зберігати покришки ніде, зверніться в дилерський центр, де за невелику плату надаються послуги з сезонного зберігання покришок. Фахівці забезпечать необхідні умови зберігання, а ви будете впевнені в тому, що колеса збережуться в належному стані.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: