» »

Як вибрати номер машиниЯкщо ви маєте можливість вибрати номер для своєї машини, чому б не скористатися цим? Адже нумерологическое значення цифр, що входитимуть до номер вашого автомобіля, зможе чимало розповісти і про сам власника, і про його транспортному засобі.

Як вибрати номер машини

Виберіть для себе комбінацію цифр, яка допоможе вам знайти фінансове благополуччя. Так, число «1», що вийшло в результаті складання цифр номера (в деяких випадках і повторного складання), буде сприяти вашим діловим поїздкам. Цифра «2» буде говорити про те, що машина призначена, швидше, для шоу або виставок. Цифра «3» допоможе банківським службовцям у вирішенні проблем, «4» - цифра для творчих натур, «5» - для любителів подорожей і розваг, «6» - підійде людям, що піклуються про сім'ю і про спокійній обстановці в будинку. Цифра «7» - для одинаків, люблячих розробляти і реалізовувати свої плани без сторонніх очей, «8» - стане незамінною цифрою для ріелторів і будівельників, «9» - допоможе суддям прийняти вірне рішення, а адвокатам захистити своїх клієнтів.

Є й більш складні розрахунки, підсумок яких буде, швидше, говорити про «характер» і надійності самої машини, ніж про особистості її власника. У даному випадку розраховується «золоте число» машини (як у випадку з «золотим числом» людини - по ПІБ та дату народження). «Прізвище» - це марка машини, по батькові - безпосередньо сам номер, а дата народження - дата випуску.

Для розрахунку «прізвища» авто необхідно знати числові значення російських (для машин вітчизняного виробництва) або латинських (для іномарок). Так, наприклад, для «ВАЗ» це 3 +1 +9 = 13, 1 +3 = 4. Після складаються всі цифри номера і дати випуску (у числовому значенні). Теоретично за такою системою підібрати для себе «щасливий номер» можна, якщо машина вже куплена, але не зареєстрована в ГИБДД.

Якщо ви - шанувальник фен-шуй, то в процесі вибору щасливого номера керуйтеся наступними критеріями:
- найщасливіше число - «8». Автомобіль, в номері якого буде присутній «9», принесе своєму власникові багатство і процвітання.
- число «3» символізує життя у всіх її проявах. А таке поєднання цифр як, наприклад, «329» означатиме «швидке зростання бізнесу»;
- число «6» - не менш сприятливо і розглядається, як подвоєна «трійка». Тому, наприклад, номер «638» буде значити для вас «постійне збільшення доходів»;
- числа «1» і «9» - символізують «єдність» і «довголіття» відповідно;
- число «2», розташоване на початку номера, позначає легкість дій, які символізують інші числа. Однак не варто допускати комбінації «24», так як це буде виглядати як «легко померти»;
- число «5», навпаки, позначає «не буде». Тому це число в комбінації з «4» (наприклад, «54») цілком можна застосувати;
- число «7» краще комбінувати з «2» і «8». Це число позначає «впевненість»;
- числа «4» краще, зрозуміло, уникати. Однак у поєднанні «48» це число можна розглядати як «процвітання, незважаючи ні на що», а в поєднанні «43» - «навіть померши, ти будеш жити». Основне правило - не вибирати номер, що закінчується на «4».

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: