» »

Як зберігати взимку літню гумуЗ настанням зими у багатьох водіїв з'являється необхідність «перевзути» свій автомобіль з літньої гуми на зимову. На період холодів літні шини відправляються на зберігання, і щоб вони дожили до наступного сезону, слід дотримуватися кількох простих правил, які допоможуть протягом тривалого часу зберегти властивості і якість гуми.

Як зберігати взимку літню гуму
Вам знадобиться
  • - чохли або ящики для зберігання шин;
  • - аерозоль-консервант.

Перед тим як покласти шини на зберігання, обов'язково проведіть повне очищення від бруду та гравію і висушіть їх. Потім обробіть гуму спеціальним аерозолем-консервантом, який можна придбати в будь-якому автомобільному магазині. У своєму складі аерозоль містить так звані інгібітори окислення, які уповільнюють процес «прошивки» каучуку. Промаркируйте місце установки шини на автомобіль, наприклад, праве переднє колесо - ПП, ліве заднє - ЛЗ.

Перш ніж упаковувати шини, перевірте термін їх придатності. На кожному колесі є маркування. Перша цифра позначає тиждень, а друга - рік випуску. Найчастіше термін придатності шини становить п'ять років. Якщо до літа він закінчується, то можна зберігати гуму де завгодно, тому що вам вона більше не знадобиться.

Кожне оброблене колесо помістіть в окремі чохли або спеціальні ящики, це допоможе захистити гуму від попадання світла. Помістіть шини в темний, сухе приміщення, краще звичайно в гараж або сарай. Виділіть для них місце, щоб вони вам не заважали. Для літньої гуми саме хороше положення - «сторч». Слідкуйте за тим, щоб бензин, нафту, жир і речовини перебували якомога далі від шин, інакше вони можуть зруйнувати гуму і тим самим значно знизити термін її служби.

Багато автоцентри пропонують свої послуги зі зберігання літньої гуми, тому можна довірити цю справу фахівцям. Вони будуть підтримувати в шинах необхідну для них вологість і температуру.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: