» »

Як перегнати машину з Німеччини до РосіїЯк перегнати машину з германії. Вигідно чи ні купувати автомобіль за кордоном, питання досить спірне. Можливо, потрібно розглядати кожен випадок індивідуально. Точно одне, якщо ви хочете придбати нову машину - це краще зробити в Росії, якщо ж потрібно уживане авто - можна скачати в Німеччину.

Як перегнати машину з Німеччини до Росії
Вам знадобиться
  • - водійські права міжнародного зразка,
  • - банківська картка,
  • - шенгенська віза,
  • - інтернет.

Насамперед, потурбуйтеся про те, щоб всі документи та необхідні речі були в порядку: отримайте міжнародні водійські права, так як наші, російські за кордоном не діють.

Замовте в банку валютну карту. Пам'ятайте, що для її оформлення потрібен час, і краще зробити замовлення заблаговременно.Положіте на карту достатню кількість грошей, щоб була можливість оплатити і машину, і необхідні податки і мита, і транспортування, і готель, а також ще трохи коштів на непередбачені витрати.

Отримайте Шенгенську візу в посольстві Німеччини. Це також необхідно зробити завчасно - німецькі посольства і консульства дуже скрупульозні у видачі віз, можуть виникнути непередбачені обставини.

Вивчіть інформацію про те, яка приблизна вартість автомобілів у Німеччині, які мита і збори - багато сайтів зараз пропонують подібні послуги, на готовому калькуляторі можна все розрахувати.

Отже, до поїздки ви підготувалися, тепер потрібно знайти хорошу машину. Походіть по сайтах великих автомобільних ринків і салонів, торгуючими автомобілями. Машин Німеччина пропонує багато і, як правило, вони гарної якості. Підберіть декілька відповідних варіантів - щоб було, з чого вибрать.Ви можете вдатися до допомоги професійного німецького дилера: вам підберуть машину, оформлять документи і приженуть її до Росії. У цьому випадку буде потрібно оплатити послуги дилерського салону і покластися на його компетентність і порядність у виборі машини. Небезпека отримати «потопельника» або автомобіль з не дуже «чистими» документами також остается.Учітивая всі ці фактори, буде продуктивніше і спокійніше з'їздити за автомобілем самому - хазяйське око-алмаз побачить всі недоліки, і врахує всі достоїнства.

Після того, як сподобалися машини будуть обрані, зв'яжіться з продавцем і домовтеся про зустріч. Дістатися до місця можна на поїзді або літаку - на ваш вибір, а повернетеся ви вже на своїх колесах.

Перед поїздкою заздалегідь визначитеся, за яким маршрутом будете повертатися додому. Можна взяти з собою досвідченого водія, який вже бував у Німеччині з приводу покупки машини - рада ніколи не буде зайвим да повертатися на «два керма» теж простіше і безопаснее.Традіціонно є два пункти вивезення машин з Німеччини: по суші Німеччина - Польща-Білорусь - Росія або по воді на поромі з Ростока в Санкт-Петербург.

При огляді авто не поспішайте, задавайте питання і торгуйтеся - це нормально і на ринку і в салоне.Продавец оформить всі потрібні документи, вам залишиться тільки благополучно і з задоволенням перегнати машину з Німеччини до Росії.

Будинки поставте машину на облік в ГИБДД.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: