» »

Що потрібно мати в автомобіліВ автомобілі рекомендується мати певний набір речей. Деякі з них обов'язкові, деякі - індивідуальні. У будь-якому випадку варто вибрати ті предмети, які можуть стати в нагоді в поїздці, і зберігати їх в машині.

Що потрібно мати в автомобілі
У першу чергу придбайте і покладіть в машину обов'язковий набір, без якого категорично не рекомендується їздити. У цей набір входить шоферська аптечка, вогнегасник, знак аварійної зупинки. Також не забувайте возити з собою всі необхідні документи: водійське посвідчення, діюча страховка та інші документи. Вони можуть знадобитися, якщо вас зупинить співробітник ГИБДД.

У другу категорію предметів, які варто возити з собою в автомобілі, входять речі, необхідні для ремонту машини. Беріть з собою набір інструментів, ганчірки, робочі рукавички, насос, домкрат, запасну камеру, герметик, буксирувальний трос, запасне колесо і т.п. Зрозуміло, зовсім не обов'язково тримати в автомобілі всі ці речі, особливо якщо ви нічого не розумієте в пристрої машини і навіть за наявності необхідних інструментів не зможете зробити мінімальний ремонт. Проте, наявність предметів з цієї категорії може дуже допомогти, особливо якщо вас чекають тривалі поїздки.

У третю категорію можна внести різноманітні рідини: бензин, тосол, масло, гальмівну і склоочисних рідину і т.п. Як правило, вони найбільш доречні при поїздках за місто, де немає можливості при необхідності відвідати заправку або спеціалізований магазин.

Обов'язково беріть собою хоча б мінімальний набір ліків. На жаль, в сучасній водійських аптечці немає ніяких препаратів - тільки бинти, джгути, ножиці, стерильні рукавички. Варто покласти в бардачок противорвотное, знеболююче, засоби проти отруєння, шлункові і серцеві таблетки і краплі та інші ліки, які можуть стати в нагоді в дорозі якщо не вам, то, можливо, вашим пасажирам.

Ну і, нарешті, у кожного водія є індивідуальний набір речей. У нього можуть входити вологі серветки, ліхтарик і запасні батарейки до нього, рулон туалетного паперу, зарядний пристрій для телефону.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: