» »

Як налаштувати «Пробки» в навігаторіВелика частина автомобілістів бажає дізнаватися про пробки на дорогах заздалегідь. Автомобілі, оснащені навігаторами, можуть отримувати таку інформацію завчасно. Досить налаштувати «Пробки» в навігаторі.

Як налаштувати «Пробки» в навігаторі
Вам знадобиться
  • -GPRS, WiMax, SkyLink підключення;
  • -навігатор,
  • -комп'ютер для синхронізації.

Ви можете встановити стороннє додаток від компанії Garmin - Garmin Navitel. Завантажити програму можна абсолютно безкоштовно на офіційному сайті. Встановіть її на свій комп'ютер. Підключіть до нього навігатор. Інтерфейс Garmin Navitel взаємодіє з більшістю операційних систем сучасних пристроїв. Виберіть у меню «Файл» пункт «Синхронізувати». Garmin обробить карти, наявні на навігаторі, і додасть ряд своїх (запит на цю операцію буде виведений в процесі синхронізації). Крім того, в навігатор буде додана функція Garmin: Car on the road (інформатор про пробки).

Для роботи з додатком Garmin: Car on the road запустіть його на вашому навігаторі. Програма запросить згоду на використання GPS і мобільного інтернету (у Росії найбільш стійкий сигнал SkyLink, далі йдуть по потужності GPRS і WiMax). Виберіть «Дозволити». Мапа з'явиться з основними дорогами, потім скупчення автомобілів і трохи пізніше - окремі машини. Ця система має високу точність, тому ви зможете захистити себе від пробок і заощадити час поїздки.

Ви можете налаштувати «Пробки» на поширених в Росії навігаторах «Навітел». Оновіть версію програми до останньої доступною. Зайдіть в налаштування програми «Навітел.Навігатор», виберіть пункт «Інше». Поставте галочки навпроти значення «Пробки». Тепер інформація про дорожню ситуацію доступна вам при підключеному до інтернету навігаторі.

Якщо ви ще не використовуєте у своєму навігаторі Sim-карту або usb-модем, ви можете роздавати інтернет по wi-fi зі свого мобільного пристрою. Такий спосіб буде не найшвидшим, зате може виручити в складній ситуації на дорозі.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: