» »

Як зробити гаражУ заміському будинку практично нереально обходитися без автомобіля, а автомобілю обов'язково потрібен гараж. Гараж не тільки захистить вашого залізного коня від негоди, продовжить термін його експлуатації, а й зведе до мінімуму ризик викрадення транспортного засобу. Будівництво гаража - не таке вже важка справа, яким воно може здатися на перший погляд, звичайній людині впоратися з ним цілком під силу.
Як зробити гараж

Вибір матеріалу для будівництва майбутнього гаража залежить від типу передбачуваної кладки, природні умови при цьому не можна скидати з рахунків. В умовах підвищеної вологості металевий гараж призведе до корозії знаходиться в ньому автомобіля, а дерев'яний в разі недостатньої антисептичної обробки може піддатися поразки жучком-червицею. Найнадійнішим виявиться гараж, складений з цегли або бетонних блоків. Якщо місцевість схильна до сильного впливу вітрів, то гаражу знадобиться подвійна цегляна кладка, здатна протистояти вітряним поривам до 40 м / сек.

Гаражний підлога може бути будь-яким, основні вимоги, пропоновані до нього - це міцність і стійкість до впливу вологи, бензину, масел і т.д. Оптимальним варіантом може стати бетонну підлогу з шаром бітуму під ним, але можна розглянути і варіанти статі глинобитного, плиткового, цементного або зі шлакосіталлових покриттям. Перекриття в гаражі повинні виконуватися з вогнетривких матеріалів, як не можна краще для цих цілей підходять пустотні залізобетонні панелі. Якщо в гаражі плануються вікна, то робити їх краще у вигляді вузьких витягнутих прямокутників під самою стелею будови.

Мінімальну площу гаража потрібно планувати з урахуванням габаритів вашої машини. Поставте автомобіль на рівному майданчику, відкрийте всі двері, не забувши і про задню, окресліть навколо автомобіля прямокутник, залишаючи невеликий запас навколо відкритих дверей. Отримана площу і буде мінімальною площею гаража, максимальні ж розміри залежать тільки від ваших бажань і наявності вільного місця для їх реалізації. Не забувайте так само і про простір, необхідному для відкривання гаражних воріт. У більшості випадків на гараж встановлюються стулчасті розсувні ворота, вкриті антикорозійним складом.

Професіонали скептично ставляться до обладнання оглядової ями всередині гаража, що утворюється через перепад температур конденсат викличе корозію днища автомобіля, але якщо ви вважаєте, що без ями вам ніяк не обійтися, то з'ясуєте спочатку, до якої позначки у вашій місцевості піднімаються грунтові води. Рівень грунтових вод не повинен перевищувати меж 2,5-3 метрів. Якщо ви плануєте цілорічне використання автомобіля, то необхідно задуматися і про теплоізоляцію гаража. Неважливо, чи будете ви будувати гараж повністю самостійно, або зверніться за допомогою до фахівців, гарний початок - половина справи. Так говорить народна мудрість, і до вашого нагоди вона підходить як не можна до речі.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: