» »

Як вибрати недорогий автомобіль для сім'їВибір автомобіля для сім'ї - не таке вже й просте заняття. Як вибрати просторий і місткий автомобіль, щоб він при цьому був не надто дорогим?
Як вибрати недорогий автомобіль для сім'ї
Як вибрати недорогий автомобіль для сім'ї? Щоб на ньому можна було і на роботу їздити щодня, і дітей на тренування звозити, і тещу з комфортом доставити на дачу. І тут виникає питання: автомобіль в якому кузові і якого класу найбільш точно підійде під цю роль?

Недорогий універсал для сім'ї

Універсал є хорошим рішенням для сім'ї. Ще б, тут і багажник місткий, і салон просторий. Відразу виникають думки про те, що на ньому можна перевезти будматеріали або мішки з картоплею. Але недорогих універсалів, особливо серед іномарок, на ринку не так уже й багато. Найбільш доступними представниками даного сегмента є вітчизняні моделі: Lada Kalina, Lada Priora і Lada Largus. А просять за них мінімально 334500 рублів, 384 000 рублів і 384 000 рублів відповідно. Недорого? Недорого! А якщо врахувати, що «Ларгус» пропонують придбати і з семимісцевим салоном, то можна з упевненістю сказати: він ідеально підходить на роль недорогого сімейного автомобіля. Якщо хочеться володіти «універсальної» іномаркою, то тут теж є кілька цікавих і цілком доступних варіантів: Skoda Fabia Combi і Seat Ibiza ST, за які доведеться заплатити від 549 000 і 640 490 рублів відповідно. Кожен по-різному розуміє поняття «недорогий сімейний автомобіль»: для когось його вартість не повинна перевищувати півмільйона рублів, а для кого і мільйон. Велика кількість універсалів представлено в гольф-класі, а найпомітнішими з них можна назвати Chevrolet Cruze SW (від 710 000 рублів) і Ford Focus Wagon (від 745 000 рублів).

Недорогий кросовер для сім'ї

Універсал - це просто легковий автомобіль в вантажопасажирському виконанні. А що, якщо іноді доводиться з'їжджати за межі дороги? Вихід є - це кросовер, який відмінно підходить на роль сімейного автомобілі, і при цьому недорогого. Найпривабливішим автомобілем є Renault Duster, базова ціна якому 492 000 рублів. Є ще Lifan X60 (від 499 900 рублів), а скоро надійде у продаж Nissan Terrano (від 677 000 рублів) - по суті «престижний» Duster. Що стосується основних переваг кросовера, то можна виділити високий дорожній просвіт, місткий салон і пристойне багажне відділення. Ідеальний варіант для сім'ї - і в місті, і за його межами на такому автомобілі можна відчувати себе цілком упевнено.

Недорогий мінівен для сім'ї

Найкращим автомобілем для сім'ї, безумовно, можна назвати саме мінівен. При цьому така машина може бути і недорогий. До основних достоїнств варто віднести місткий, найчастіше семимісний салон, просторе багажне відділення і широкі можливості трансформації салону. Що стосується вартості, то новий мінівен обійдеться дорожче півмільйона рублів, але все ж є кілька дуже навіть привабливих варіантів. Для початку - це Peugeot Partner Tepee, за який на російському ринку просять від 680 000 рублів. Решта варіантів куди дорожче: наприклад, популярна модель Opel Zafira Family обійдеться в суму від 875 500 рублів.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: