» »

Чим так гарний квадроциклКвадроцикли - популярні мотовсюдиходи. Їх використовують у змаганнях, для проведення дозвілля, в подорожах. Такий транспорт полюбили шанувальники екстремального проведення часу. Використовувати мотовсюдиходи можна і в господарських цілях.

Чим так гарний квадроцикл

Квадроцикли компактні і зручні. Якщо говорити про достоїнства цього транспорту, можна виділити наступні. По-перше, це стійкість і легкість управління. Управляти квардоціклом легше, ніж мотоциклом.

По-друге, вони мають високу прохідність - квадроцикл пройде там, де зустрінуть автомобіль або мотоцикл. Багато в чому це досягається за рахунок широких і великих коліс. Це дозволяє Мотовсюдиход проходити по місцевості зі складним рельєфом. Система амортизації квадроцикла забезпечує плавний хід.

Квадроцикл має потужний двигун, він стійкий на дорозі. Даний мотовсюдихід можна сміливо назвати «позашляховиком».

Квадроциклом можна перевозити вантажі. Купивши причіп, ви отримаєте можливість використовувати даний транспорт в якості міні-трактора.

Мотовездеходи місткі і сидіти в них дуже зручно. Якщо ви завжди мріяли їздити «з вітерцем», але побоювалися сідати на мотоцикл, квадроцикл вам підійде. Машина має чотири колеса, що забезпечує відмінну стійкість на трасі.

Мати в гаражі мотовсюдихід дуже престижно і модно. Стильний зовнішній вигляд квадроциклів притягує погляди і завойовує все більше прихильників. У магазинах продаються моделі, що мають різне оформлення. Ви завжди можете вибрати мотовсюдихід, що відповідає вашому смаку.

Квадроцикли можна експлуатувати не тільки влітку, але і в зимовий період. Для цього на мотовсюдихід встановлюються спеціальні пристосування. Ви можете придбати муфти, ланцюги проти ковзання, підніжки, спеціальні гусениці та інші необхідні пристрої. Особливо вони стануть в нагоді в зимовий період. До того ж, встановлювати їх самостійно досить просто.

Перевага квадроциклів полягає ще в тому, що машину можна вибрати, в залежності від власних уподобань. Спортивні мотовсюдиходи, наприклад, ідеально підійдуть тим, хто любить швидкість. Сподобаються вони і любителям активного відпочинку.

Квадроцикли можна використовувати в роботі на ділянці при будинку - цим транспортом легко переорювати землю, тягнути причепи, чистити сніг і стригти газони. При цьому вони мають досить низьку вартість. Такі машини називаються утилітарними квадроциклами. Ну а для прогулянок і відпочинку за містом можна купити утилітарно-спортивні квадроцикли - швидкі, надзвичайно маневрені машини.

Ціновий діапазон квадроциклів досить широкий. І це теж відноситься до переваг даного виду транспорту. Ви можете купити як дешевий квадроцикл, так і дорогу модель з потужним двигуном.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: