» »

Як знайти власника автоІноді потрібно дуже терміново знайти людину, а з інформації про нього є тільки дані по його автомобілю. Трапляється таке, як правило, в тих випадках, коли безтурботний автолюбитель кидає свій транспорт прямо посередині двору чи вулиці, заважаючи тим самим проїзду і проходу інших людей. Іноді ситуація може прийняти критичний масштаб. Наприклад, якщо в'їзд у двір один і перегороджений залишеної машиною, а проїхати треба швидкої допомоги або пожежному автомобілю. Тоді тільки на підставі відомого реєстраційного номера авто можна дізнатися, хто його власник.

Як знайти власника авто

Виконайте найпростіше дію в напрямку пошуку власника автомобіля - зверніться до співробітника ДІБДР. Причому бажано робити це на стаціонарних постах, тобто там, де є доступ до загальної бази. Головне для такого пошуку, знати реєстраційний номер транспортного засобу. А якщо ви вкажіть ще й марку машини, то коло пошуків значно звузиться. Основний мінус такого методу - потрібна дуже вагома причина для того, щоб шукати власника за номером авто. Адже в іншому випадку співробітники ГИБДД просто відмовлять вам у вашому проханні і все.

Шукайте власника авто ще одним способом, який можна назвати дворовим. Виглядає він так: у кожному дворі обов'язково знайдеться пара-трійка балакучих бабусь, які завжди знають все про своїх сусідах. Тому в приватній бесіді з ними ви можете дізнатися багато цікавого про власника цікавить вас машини. У тому числі вільний він, скільки заробляє і як проводить свій вільний час. Основна складність такого методу полягає в тому, що втертися в довіру до цих джерел інформації досить складно.

Спробуйте визначити власника автомобіля через дільничного. Можна зробити у нього офіційний запит кому належить автомобіль. Потрібно це в такому випадку, як наприклад, якщо у вас у дворі збираються будувати дитячий майданчик, а на цьому місці постійно стоїть чийсь автомобіль. Просто повідомте про це дільничному з проханням визначити власника. Правда, дійсно це буде тільки якщо господар машини проживає у вашому окрузі. Якщо ж він тільки приїхав на неї в гості, то дільничний буде безсилий.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: