» »

Як включити апаратний перемикачАпаратний перемикач (KVM-перемикач, від "keyboard, video, mouse") дозволяє підключити до двох чи трьох комп'ютерів один комплект з клавіатури, монітора і миші. Це дає можливість економити місце на столі і користуватися однією машиною, поки інша виконує ресурсомісткі завдання.

Як включити апаратний перемикач

Розрахуйте сумарну потужність, споживану двома або трьома комп'ютерами. Переведіть її в вати і поділіть на мережеве напруга, виражене в вольтах. Вийде споживаний струм - встановіть мережеву розетку і подовжувач, здатні витримати цей струм. Але на час підключення комп'ютерів до клавіатури, монітора і миші через апаратний перемикач обов'язково обесточьте все обладнання без винятку. Подовжувач повинен бути обладнаний заземляющими контактами, щоб корпусу всіх пристроїв були з'єднані між собою, а розетка повинна бути грамотно заземлена.

Врахуйте, що більшість KVM-перемикачів здатне працювати тільки з клавіатурами і мишами стандарту PS / 2 і моніторами стандарту VGA. Переконайтеся, що у монітора є відповідний вхід, а в усі машини встановіть відеокарти з відповідними виходами. Обзаведіться клавіатурою і мишкою необхідного стандарту, якщо цього не було зроблено раніше.

СУПРОВОДЖУВАЛЬНИХ апаратного перемикача кабелями підключіть роз'єми комп'ютерів, призначені для клавіатури, монітора і миші, до відповідних вхідних гнізд перемикача. Для полегшення роботи вони в більшості випадків позначені наступними кольорами: клавіатура - бузковий, миша - салатовий, монітор - темно-синій. У моніторних роз'ємів затягніть гвинти. Потім до виходів KVM-перемикача аналогічним чином приєднайте клавіатуру, монітор і миша.

Увімкніть монітор, а також або обидва комп'ютера, або тільки той, з яким ви збираєтеся працювати. Надалі вибір комп'ютера здійснюйте шляхом повороту масивного галетного перемикача, встановленого на приладі. Повертайте його швидко, щоб не уникнути виникнення на контактах імпульсних перешкод, але не різко, щоб не допустити зносу самого перемикача. Не перемикайтеся між комп'ютерами занадто часто.

Деякі сучасні KVM-перемикачі комутують сигнали електронним способом. Для такого приладу виділіть ще одну розетку або гніздо в подовжувачі, щоб можна було підключити входить до його комплект блок живлення. Включайте перемикач до включення комп'ютера і монітора, а вимикайте - навпаки, останнім. Вибір комп'ютера здійснюйте легким натисканням клавіші з його номером.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: