» »

Як оформити автостоянкуЯк оформити автостоянку. Проблема нестачі паркувальних місць гостро стоїть у містах, як біля офісів, так і поряд з будинками. Поява нових стоянок з радістю сприймається автовласниками, втомленими щодня шукати місце для машини. Незважаючи на очевидні плюси появи нових автостоянок, доведеться добре попрацювати, щоб домогтися дозволу адміністрації.

Як оформити автостоянку

Зверніться у відділ місцевої адміністрації, що займається земельними ресурсами у вашому населеному пункті. Напишіть заяву на надання вам ділянки на правах довгострокової оренди або у власність. Якщо ви представник компанії, що бажає організувати стоянку, вам необхідно представити виписку з «Єдиного реєстру юридичних осіб» і «Свідоцтво про реєстрацію юр. особи ». Якщо ж ви мешканець багатоповерхового будинку і плануєте разом із сусідами організувати місця для паркування, візьміть з собою паспорт і рішення колективного зібрання про необхідність організувати автостоянку.

У процесі зборів мешканців, необхідно відразу вирішити, як розподілятимуться витрати, куди витратяться гроші, якщо стоянка буде платна, і т.д. Такі організаційні питання бажано підняти до того, як вам виділять ділянку. Зробіть план майбутньої стоянки і викличте фахівців, які проведуть межові роботи. З проектом, в якому визначені межі, звертайтеся в реєстраційний відділ адміністрації. Тепер ділянку повинні поставити на кадастровий облік. Юридичній особі необхідно скласти бізнес-план.

Узгодьте з адміністрацією всі проектні роботи і проведення комунікацій, якщо вони необхідні. Спорудження капітальних споруд потрібно узгодити з архітектурним відділом.

Після оформлення документів займіться придбанням матеріалів для спорудження огорож. Заплануйте витрати на будівельні та оздоблювальні роботи. Навіть якщо стоянка буде відкритою, як мінімум потрібно побудувати будку для охоронця.

Знайдіть персонал для охорони і прибирання території. Довірити охорону краще спеціалізованої організації, уклавши договір, з докладним розбором пункту про відповідальність за збереження транспорту.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: