» »

Як завести дизельну машину в морозГеографічне розташування нашої країни таке, що зими у нас достатньо суворі. З настанням холодів на вулицях бачиш людей, які намагаються завести свій автомобіль. В основному труднощі відчувають ті автолюбителі, у яких автомобілі з дизельним двигуном. Звичайно, краще якщо машина стоїть в теплому гаражі, але багато власників автомобілів, паркують своїх сталевих коней під відкритому небом. І майже кожен, хто має дизель стикався з проблемою заведення двигуна на морозі.
Як завести дизельну машину в мороз
Вам знадобиться
  • - спеціальні дроти для зовнішнього запуску;
  • - фен;
  • - передпусковий підігрівач;
  • - чайник.

Спочатку спробуйте завести автомобіль стартером. Буває так, що двигун машини відразу не заводиться. Причиною цьому може бути недостатня зарядка акумулятора. У простолюдді кажуть - акумулятор сів. Це свідчить про недостатню підготовку автомобіля до зими. Акумулятори вимагають до себе всесезонного уваги. Зачекавши хвилину, вичавить педаль газ і повторіть спробу завести автомобіль стартером. Важливо провернути двигун 5-10 оборотів. Цю процедуру повторіть кілька разів з інтервалом в одну хвилину.

Якщо машина не завелася можна спробувати запустити двигун зовнішнім запуском. Для цього візьміть другий акумулятор, комплект спеціальних проводів. Дотримуючись полярності при з'єднанні акумуляторів запустіть двигун. З'єднайте товстими проводами свій акумулятор з акумулятором-донором. Витримайте паузу хвилин 5-10 і заводите двигун стартерам. Як тільки машина завелася, почекайте 10-15 хвилин, не знімайте з акумуляторних клем дроти.

Відбуксируйте автомобіль в тепле приміщення. За кілька годин двигун і масло в системі відігріється. По можливості за цей проміжок часу зарядити акумулятори.

Буває так, що двигун не може завестися через невідповідність дизельного палива. Особливо на початку зими часто автолюбителі не поспішають заливати зимове дизпаливо. У такому випадку може допомогти старий метод - відігрівання палива окропом. Обдайте окропом паливні фільтр і бак. Солярка нагріється і двигун заведеться.

Купуйте і встановіть на автомобіль підігрівач. Подібний агрегат не дешевий, не в усіх магазинах його можна придбати, але автономні передпускові підігрівачі вирішують питання запуску в морозну погоду. Підігрівач являє собою маленьку опалювальну систему, яка монтується перед паливним фільтром. Щоб нагріти паливо, підігрівнику досить кілька секунд.

Стійкість до замерзання палива підвищують антигелі або депрессори. Використовуйте їх для заведення машини в холодний час. Залийте, згідно з доданою інструкцією, флакончик такого речовини і питань до топливопроводу не буде.

Якщо в мороз автомобіль не завівся через загустіння палива і масла, а поблизу є джерело електроживлення, може виручити простий побутовий фен. З його допомогою можливо відігріти паливний і масляний фільтри. Для цього відкрийте капот машини, увімкніть фен і дуйте на паливний фільтр тонкого очищення палива і паливний насос високого тиску. Якщо паливний фільтр забився парафіновими пластівцями, які утворюються, при замерзанні дизельного палива допоможе тільки нагрівання.

Автомобіль - дорога іграшка, але життя дорожче. Тому відігрівати двигун і паливний бак паяльною лампою категорично не рекомендується.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: