» »

Як отримати права безкоштовноВи хочете водити машину, але грошей на навчання та здачу іспитів у вас немає. Є цілком законний варіант для отримання прав абсолютно безкоштовно. Але для цього доведеться витратити сили і час.

Як отримати права безкоштовно
Вам знадобиться
  • Документи для вступу в училище, час для відвідування занять, особистий автомобіль

Розгляньте всі варіанти безкоштовного отримання прав.Наіболее поширеним способом отримання водійських прав безкоштовно є навчання в училище за спеціальністю автомеханік. Термін навчання від одного року (якщо у вас є вища освіта) до двох-трьох років (це залежить від конкретного закладу). При цьому відвідування загальних дисциплін не є обов'язковим для випускників вузов.Еслі ви втратили роботу, зверніться на біржу. У багатьох великих містах служба працевлаштування пропонує пройти безкоштовні курси водіння з тим, щоб розширити можливості безробітних знайти собі місце. Крім цього, призовникам також нерідко пропонують отримати права і служити в армії "за кермом".

Зберіть необхідні документи для вступу в учіліще.Обично вступ до училища передбачає подачу заяви та пакету докуменов:
1. Заява на ім'я директора;
2. Паспорт;
3. Документ про освіту;
4. Медичну довідку, форма 86 (у);
5. Довідку з місця проживання;
6. Фотографії 3 х 4 - 6 штук.Обученіе, як правило, безкоштовне.

Відвідуйте всі теоретичні та практичні занятія.В училище дають не тільки практичні, але і теоретичні знання, які можуть стати в нагоді будь-якому автолюбителю. Навіть якщо ви не хочете змінити професію і працювати в автосервісі, в майбутньому навички ремонту автомобілів можуть вам стати в нагоді: ви зможете заощадити на майстрах, що не пропадете в дорозі, якщо машина раптом затихне і зможете грамотно оцінити стан машини при покупке.Не прогулюють уроки водіння ( практику). Якщо ваш викладач недобросовісно ставиться до занять, вам доведеться наймати приватного педагога, щоб здати іспит з першого разу.

Просіть допомоги у своїх друзів-водітелей.Лучше всього залучити до підготовки до іспиту всіх своїх знайомих, які вміють водити і готові з вами позайматися в сільській місцевості. Просіть знайомих прорепетирувати з вами теоретичний тест. Так ви будете почувати себе впевненіше в "день ікс".

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: