» »

Як включити двірникиНеобхідно правильно користуватися склоочисниками (двірниками). При правильному користуванні лобове скло буде завжди чисте. Головним помічником в очищенні скла є омивач стекол. Управління електронасосом омивача і двигуном склоочисників проводиться одним важелем.

Як включити двірники

Увімкніть запалювання.
Для включення склоочисників злегка посуньте важіль вгору. Важіль завжди повертається у вихідне положення. Для збільшення або зменшення швидкості руху двірників посуньте важіль вгору або вниз відповідно.
Якщо в комплектації автомобіля передбачено пристрій автоматичного управління склоочисниками з датчиком дощу, то для включення цього режиму злегка посуньте важіль вгору, після чого включиться автоматичне керування очищенням з датчиком дощу. У цьому режимі датчик дощу визначає кількість води на склі і автоматично регулює швидкість роботи склоочисників.

Для включення режиму роботи склоомивача посуньте важіль вперед і утримуйте. На більшості автомобілів двірники починають працювати автоматично. Чим довше утримується важіль, тим більше помахів здійснюють двірники.

Включення заднього склоочисника (двірника). Для включення склоочисника посуньте важіль вперед. Склоочисник заднього скла працює в періодичному режимі. Включається автоматично при працюючих склоочисниках і включенні заднього ходу.
Для включення режиму роботи склоомивача посуньте важіль вперед і утримуйте.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: