» »

Як завести карбюраторну машину в морозБагато власників автомобілів з карбюраторним двигуном в морозну погоду стикаються з проблемою запуску двигуна. Існують різні способи впоратися з даною ситуацією і завести автомобіль навіть у сильний мороз.

Як завести карбюраторну машину в мороз
Вам знадобиться
  • - 2х літрова пляшка з гарячою водою, бажано окріп
  • - буксирувальний трос
  • - 50-100 мл бензину з бензобака
  • - ключ на 10 (трубчастий або ріжковий)
  • - акумуляторне зарядний пристрій

Виходячи з будинку, наберіть гарячої води в дволітрову пляшку. Відкрийте капот автомобіля. Полийте окропом з пляшки на впускний колектор двигуна (на ньому встановлений карбюратор). Требуется домогтися повного прогріву колектора, для поліпшення загоряння паливної суміші, що подається з карбюратора в камеру згоряння двигуна. Заведіть двигун.

Використовуйте буксирування. Попросіть водія іншого автомобіля взяти вас на буксир. Швидкість буксирування бажано притримувати 15-25 км / год. При цьому вам потрібно включити запалювання автомобіля, включити першу або другу передачу і, відпускаючи педаль зчеплення, приблизно на 5-7 секунд, домогтися запуску двигуна. При буксируванні автомобіля не забудьте увімкнути аварійну сигналізацію.

Попередньо приготуйте в півлітровій пляшці бензин. Відкрийте капот автомобіля. Ключем на 10 зніміть кришку короба повітряного фільтра. Відкриється вид на карбюратор. Додайте приблизно 20-40 мл бензину безпосередньо в повітрозабірники карбюратора. Заведіть двигун. При необхідності повторіть. Після запуску двигуна встановіть кришку повітряного короба на місце.

Перед тим як залишити автомобіль на морозі, зніміть з нього акумулятор. Будинки зарядіть його зарядним пристроєм, як написано в інструкції з експлуатації. Встановіть акумулятор на автомобіль. Запустіть двигун. При спробі завести автомобіль ключем запалювання, кожне включення стартера не повинно перевищувати 5 секунд, і повинно проводитися з вичавленої педаллю зчеплення.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: