» »

Як завести коробку автомат при морозіБудь автовласник знайомий з запуском двигуна в морозну погоду, якщо автомобіль всю ніч простояв на вулиці або відкритій стоянці. Особливо проблематично завести взимку машину з автоматичною коробкою передач, так як її не можна буксирувати. Тому власники машин з автоматичною трансмісією повинні грунтовно підготуватися до настання холодної пори року.

Як завести коробку автомат при морозі
Вам знадобиться
  • - передпусковий електрообігрівач;
  • - нове масло;
  • - фільтр;
  • - акумулятор;
  • - паливні присадки;
  • - ефір;
  • - сигналізація зі зворотним зв'язком.

Щоб завести автомобіль з автоматичною коробкою передач, встановіть передпусковий обігрівач, що працює від мережі 220 Вт Це вам можуть зробити в будь-якому сервісному центрі за вельми помірну ціну, якщо ви самостійно придбаєте даний агрегат. Він продається в автомобільному магазині і підбирається до кожної моделі автомобіля індивідуально. Але якщо ви не плануєте ставити обігрівач, вам доведеться дотримуватися деяких правил по зимовому запуску автомобіля.

Проведіть передзимового підготовку автомобіля. Змініть масло, фільтр, акумулятор. Якщо передають морози більше 30 градусів, то поставте автомобіль на теплу стоянку або добирайтеся на роботу на міському транспорті.

Крім зазначених заходів використовуйте паливні присадки, але їх використання допомагає полегшити запуск автомобіля при морозі до 20 градусів і абсолютно марно при температурі мінус 25 і вище.

Завжди починайте ранковий запуск з включення фар в режимі ближнього світла. Це дозволить розігріти електроліт в акумуляторної батареї.

Якщо ви два-три рази спробували завести автомобіль і це не привело до успіху, зробіть вприскування у всмоктуючий колектор ефір, який продається для пуску двигуна в мороз.

У сильні морози заносите на ніч акумулятор в тепле приміщення. Це не тільки продовжить термін його служби, а й полегшить запуск автомобіля. Якщо акумулятор сів, встановіть його на зарядку, використовуючи спеціальний пристрій.

Крім зазначених методів, ви можете встановити сигналізацію зі зворотним зв'язком і з програмою запуску автомобіля. Встановіть автоматичний запуск в потрібному режимі: через 15, 30, 45 або 60 хвилин. І вам не доведеться шукати більш глобальних методів, щоб вчасно доїхати до роботи. Вранці ви відразу сядете в прогрітий автомобіль, і він заведеться без найменших зусиль.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: