» »

Що повинен возити з собою водійЩо повинен возити з собою кожен водій? Крім документів, передбачених законом, це ще й ряд корисних і необхідних речей, які виручать у важкій ситуації.

Що повинен возити з собою водій
Що повинен возити з собою водій? Напевно, відповідь на дане питання знає кожен автолюбитель. Для початку варто розібратися, що повинен возити з собою водій згідно з російським законодавством, ну, а потім - що необхідно мати при собі, щоб не потрапити в скрутну ситуацію.

Документи, необхідні водієві

Російське законодавство передбачає, що водій транспортного засобу зобов'язаний завжди тримати при собі певний перелік документів. Для початку - це водійське посвідчення відповідної категорії, яке дає право на керування автомобілем, а за його відсутності - тимчасовий дозвіл. При собі необхідно мати реєстраційні документи на транспортний засіб, а якщо є причіп - то документи і на нього. Ну і останній обов'язковий документ - це поліс обов'язкового страхування автоцивільної відповідальності (ОСАЦВ).

Що потрібно возити з собою

З документами розібралися, але що ж ще повинен возити з собою кожен водій? Якщо виходити з правил дорожнього руху, то необхідний мінімум - це аптечка, вогнегасник, а також знак аварійної зупинки. Але якщо керуватися не тільки законодавством, але і здоровим глуздом, то цей перелік виглядає куди ширше. Буксирувальний трос повинен знаходитися, напевно, в кожному автомобілі. Ну а для чого він застосовується, знає кожен водій. Найбільш часті проблеми на дорозі з машиною пов'язані саме з шинами, тому не завадить ручний насос або електричний компресор для їх накачування. Домкрат - це один з найважливіших предметів, який повинен бути в кожному багажнику. Адже без нього замінити пробите колесо буде просто неможливо. Ну, а доукомплектувати його варто кількома невеликими дощечками, які можна буде підкласти під домкрат, якщо грунт виявиться м'яким. Ну і логічно завжди возити з собою запасне колесо, інакше домкрат та інші інструменти виявляться марними. В автомобілі повинен перебувати мінімальний набір інструментів, серед яких можна відзначити баллонник, пару викруток, плоскогубці, набір ключів. Ну і виручити в дорозі можуть такі «дрібниці», як запасний ремінь генератора, запасні запобіжники, комплект свічок запалювання, невеликий ліхтарик, зарядний пристрій для телефону і т.д. Маючи все це при собі, можна не тільки уникнути проблем із законом, але також не стикатися з непередбаченими ситуаціями, що можуть виникнути в дорозі.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: