» »

Як завести машину-автомат в морозНаступ зимового періоду пори року стає справжнім випробуванням для водіїв і автомобілів. Встановилися морози перетворюють ранковий запуск двигуна в досить скрутне захід. І якщо автомобілі з механічною коробкою передач і сів акумулятором можливо завести з буксира, то машину-автомат буксирувати забороняється.

Як завести машину-автомат в мороз

Власникам автомобілів з автоматичною трансмісією готуватися до зимової експлуатації потрібно більш грунтовно. У ході підготовки з перекладу автомобіля на зимовий режим роботи необхідно: замінити моторне масло, а також придбати новий акумулятор, якщо встановлена ​​батарея служить вже більше трьох років. А коли вона почала «вередувати», незважаючи на тривалість терміну експлуатації, поміняйте її в обов'язковому порядку.

Для полегшеного запуску двигуна в зимовий сезон промисловість випускає різні паливні присадки, які покращують характеристики займання холодного бензину. Необхідно також враховувати, що при зниженні температури навколишнього повітря нижче мінус 32 градуса - бензин втрачає свої властивості. Не забувайте про це.

Ранковий запуск двигуна в сильний мороз починати треба з включення ближнього світла фар. Буквально на пару хвилин. Подібна дія кілька розігріє електроліт в акумуляторі. У результаті підвищиться ємність батареї, і вона зможе більш ефективно провертати застиглий мотор.

Після декількох невдалих спроб запуску двигуна автовласником, можна рекомендувати йому призвести впорскування у всмоктуючий колектор невеликої кількості ефіру, призначеного для полегшення пуску двигуна взимку.

Якщо зазначені способи не забезпечать повноцінного запуску застиглого двигуна, то водієві не обійтися без пуско-зарядного пристрою або «прикурювання» від сусіда по стоянці. У будь-якому випадку буде потрібно відновити ємність акумуляторної батареї, а потім вже повторювати спроби запуску двигуна на машині з автоматом.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: