» »

Як завести газель в морозАвтомобіль «Газель» досить надійний з точки зору експлуатації в умовах російських доріг. Ось тільки при запуску машини в дуже холодну погоду двигун починає вередувати. Щоб позбутися від проблем з запуском, варто скористатися рекомендаціями досвідчених автомобілістів, що придумали деякі хитрощі, що допомагають впоратися з неслухняним двигуном.
Як завести газель в мороз

Переконайтеся в справності акумулятора. Саме від цього агрегату буде залежати, наскільки ефективно стартер зуміє завести двигун. Якщо вам доводиться експлуатувати «Газель» в суворих умовах, заздалегідь встановіть більш потужний акумулятор і своєчасно міняйте його на новий. Оптимальний термін служби акумулятора становить не більше трьох років.

При дуже низькій температурі намагайтеся, щоб між поїздками не було великих пауз. Закінчуючи роботу ввечері, перед відходом додому гарненько прогрійте автомобіль. Також рекомендується завести «Газель» у вихідний день і здійснити хоча б коротку поїздку. Так машина буде впевненіше заводитися, коли в цьому виникне необхідність.

Використовуйте для двигуна тільки якісне синтетичне або напівсинтетичне масло, яке не надто сильно густіє в сильні морози. Слідкуйте, щоб палива завжди було не менше половини бака. Це дозволить вирішити проблему з утворенням конденсату.

Якщо двигун в мороз відразу не запускається, два або три рази включіть і вимкніть зчеплення, одночасно перемикаючи передачі. Така процедура дозволить розігріти масло в трансмісії.

Вимкніть всі прилади, здатні споживати енергію, так необхідну для запуску двигуна: магнітолу, вентилятор, обігрівачі стекол. Перед пуском кілька разів увімкніть і вимкніть дальнє світло, щоб акумулятор підготувався до майбутнього навантаження.

Поставте ключ запалювання в робоче положення і неодмінно дочекайтеся, коли всі індикатори контрольних приладів згаснуть. Вичавіть зчеплення і на десять секунд запустіть стартер. Коли двигун заведеться, не відпускайте зчеплення відразу, дочекайтеся, коли обороти двигуна стануть стабільними. В іншому випадку машина може швидко стихнути.

Якщо двигун не запустився з першої ж спроби, почекайте кілька хвилин. Дайте акумулятору відпочити і повторіть дії по запуску. Якщо ефекту не було, спробуйте зняти акумулятор і на деякий час перенести його в тепле приміщення.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: