» »

Як завести ГАЗ в морозВ умовах суворих російських зим у багатьох автовласників виникає проблема запуску двигуна. Прийнято вважати, що запуск двигуна в сильні морози смертельно небезпечний для нього. Але проте робота не враховує погодні умови, і на маршрут все одно треба виїжджати. Адже ГАЗ - машина, призначена в основному для вантажних перевезень. Так як же завести автомобіль ГАЗ в мороз?

Як завести ГАЗ в мороз
Вам знадобиться
  • - Автомобіль ГАЗ.

Вставте ключ запалювання і поставте машину на «ручник», для повного контролю над автомобілем і запобігання його самовільного руху, це так само дозволить вам більш впевненіше контролювати ситуацію на дорозі до початку руху.

Переведіть важіль коробки перемикання передач у нейтральне положення, так як при спробі запуску двигуна автомобіля при включеній швидкості ви ризикуєте завдати значної шкоди трансмісії коробки передач. Поверніть ключ запалювання в положення «включено» і дочекайтеся, поки всі індикатори згаснуть, особливо це відноситься до значку інжектора. Вичавіть зчеплення і зробіть запуск стартера на кілька секунд.

Якщо ж двигун не запустився, зачекайте кілька хвилин і продовжите дії з моменту повороту ключа запалювання. Як правило, двигун завестися повинен, якщо крутиться стартер. Якщо ваші спроби не увінчалися успіхом, при запуску до половини вичавіть педаль газу. У сильні морози може статися «заливання свічок» - це робить запуск двигуна неможливим. У цьому випадку натисніть на педаль газу до упору на кілька секунд. Якщо автомобіль все одно не завівся, вийміть акумулятор і віднесіть його в тепле місце.

При особливо низьких температурах замініть мінеральне масло на синтетичне або напівсинтетичне. Використовуйте тільки якісне масло. Це забезпечить хороший запуск двигуна.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: