» »

Як завести авто без акумулятораАкумулятор має певний часовий ресурс, який поступово витрачається, і його ємність стає недостатньою для роботи. Колись він може сильно розрядитися від тривалого використання. Взимку ці проблеми посилюються. У результаті водії стикаються з проблемою заводу автомобіля без акумулятора.
Як завести авто без акумулятора

Сучасні автомобілі оснащені комп'ютерами і інжекторами. Для них кращим способом заводу стане запітиванія своєї машини від акумулятора іншої. Для цього існують спеціальні дроти з зажимами для клем. Вони продаються в будь-якому автомагазині і дуже доступні за ціною. Варто придбати їх і зберігати в машині, навіть якщо у вас новий і стабільно працюючий автомобіль. Можливо, ви виручите когось на дорозі, давши «прикурити».

Щоб завести один автомобіль від іншого, поставте їх поруч, але так, щоб корпусу не стикалися. Необхідно включити нейтральну швидкість і гальмо стоянки на кожному авто. Закріпіть провід на плюсової клеми неробочого акумулятора, потім інший кінець прикріпіть до «плюса» робітника. Для простоти плюсові клеми можу бути позначені червоним кольором, а мінусові - чорним. Далі закріпіть кабель на «мінус» зараженого акумулятора, а потім відповідної клеми неробочого. Заведіть робочий автомобіль і залиште його прибуття 10-15 хвилин. Після чого, не Глуша працюючий автомобіль, спробуйте завести той, у якого акумулятор розряджений.

Якщо машину у що б то не стало треба завести, а проводів ні в кого немає, то можна вдатися до перестановки акумулятора. Зніміть акумулятори з машин. Поставте робочий акумулятор в автомобіль, який не змогли завести. Чи не закріплюйте його на корпусі і не закручуйте кріплення контактів клем. Заведіть машину. Чи не Глуша двигун, обережно від'єднайте робочий акумулятор і поставте неробочий. Добре закріпіть його і клеми. Проробляйте ці маніпуляції тільки при впевненості у своїх знаннях і навичках.

Якщо електроніка машини дозволяє, можна спробувати завести її під час руху. Для цього необхідно привести автомобіль в рух: попросити, щоб вас буксирували на тросі, скотитися по інерції з похилої поверхні або попросити допомоги, щоб вашу машину підштовхнули. Коли машина приведена в рух, проверніть ключ запалювання в робочий режим і включіть швидкість (краще обмежитися першою або другою). Даний спосіб вкрай шкідливий для машин з інжекторної подачею палива і є умовно забороненим.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: