» »

Як проїжджати естакадуЕстакада - один з елементів проїзної частини. Вона являє собою міст, який перетинає дорогу, що йде прямо, і дає можливість водієві з'їхати з даної проїзної частини або змінити напрямок руху.
Як проїжджати естакаду

Для в'їзду на естакаду необхідно заздалегідь перебудуватися в крайній правий ряд відповідно розмітки. У в'їзду на естакаду буде висіти знак «Рух прямо або ліворуч» (4.1.6.) Або «Об'їзд перешкоди праворуч або ліворуч» (4.2.2.).

В'їзд на естакаду являє собою заокруглену дорогу, обгороджену розділовими огорожами, переважно з одностороннім рухом і двома смугами руху.

Для правильного в'їзду на заокруглену дорогу, необхідно скинути швидкість і включити знижену передачу. Швидкісний режим визначається крутизною повороту, нерівностями дороги, погодними умовами. Вибрати необхідну швидкість потрібно до входу в поворот.

Під'їжджаючи до повороту, тримайтеся правіше, при вході в поворот змістите автомобіль до зовнішньої сторони смуг. Перед поворотом коліс, змістите центр ваги вперед, різко кинувши газ або східчасто пригальмовуючи. Входити в поворот при гальмуванні не можна.

Після входу в поворот, починайте розганятися. Вам треба протидіяти відцентровій силі і вивести автомобіль з повороту. Плюс до всього ви їдете вгору під ухилом, значить, вам треба витягнути автомобіль вгору за допомогою швидкості.

На виїзді з заокруглення буде знак «Дати дорогу» (2.4). Вам необхідно виїжджати ближче в правій стороні. Іноді при в'їзді на естакаду є, так звані кишені, в які повертає транспорт з прилеглою дороги. Якщо такий кишеню є, то ви в'їжджаєте в нього, а для подальшого перестроювання дієте згідно з правилами. Якщо вам потрібно піднятися на естакаду і відразу з'їхати з неї, то ви без перестроювання по правій смузі доїжджаєте до місця з'їзду. Якщо кишені немає, то вам необхідно пропустити транспорт, що йде по головній дорозі.

При з'їзді з естакади на головну дорогу уважно стежте за впередіїдущие транспортом. Починайте дивитися по сторонах, щоб пропустити автомобілі на головній дорозі, тільки після того, як перед вами проїхали всі машини і ви зайняли місце повороту. Трапляються помилки, коли водій думає, що впередіідущего машина рушила, сам починає рух і повертає голову в сторону. У цей момент автомобіль перед ним може різко гальмувати.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: