» »

Як скоротити витрату бензинуЩоб скоротити витрату бензину, зовсім не потрібно володіти навичками автомеханіка або модернізувати машину. Є кілька рекомендацій, завдяки яким можна заощадити на автомобільному паливі без надмірних турбот.

Як скоротити витрату бензину

Не переносьте в машині те, що вам не буде потрібно в даний час. Додатковий вага - це зайва витрата палива. Насамперед це стосується зовнішнього багажника, який може збільшити витрати бензину відразу на 5-10%. Встановлюйте його прямо перед використанням, а після знову знімайте.

Якщо у вас за планами багато роз'їздів (туризм, шопінг і т.д.), спробуйте заздалегідь прорахувати маршрут. Прокладіть його так, щоб не кататися туди-сюди. Відшукайте парковку, зручну по розташуванню до кожного з місць, які вам необхідно відвідати протягом дня. Краще пройтися до деяких з них «на своїх двох», ніж витрачати час в пробках і кожен раз розшукувати нове місце для стоянки.

Перевірте повітряний фільтр і тиск в шинах. Зніміть фільтр і подивіться, як він пропускає світло. Непридатний фільтр обмежує потік повітря, що йде всередину мотора, через що витрачається на порядок більше бензину. Підвищивши тиск на 0,3 бару понад «стандарту», ​​ви також заощадите паливо.

Обережно користуйтеся педаллю газу і намагайтеся різко не гальмувати. «Швидкий старт» - витрата бензину даремно, адже при цьому в циліндри надходять занадто великі порції пального. Не використовуйте підвищені передачі на малих швидкостях - це теж сильно збільшує витрату бензину. Завжди уважно стежте за обстановкою на дорозі, щоб скинути швидкість в потрібний момент.

У пробках утримуйте постійну швидкість. Адже при «завантаженості» дороги доводиться різко рушати і різко гальмувати, а це не тільки збільшує витрату палива, а й погіршує «стан здоров'я» вашої машини.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: