» »

Як відкрити водійські дверіУ самий невідповідний момент техніка, яка до цього працювала справно, може піднести її власникам неприємний сюрприз. Багато водіїв стикалися з такою проблемою, як труднощі з відкриттям дверей свого автомобіля. Причини того, що двері автомобіля (причому як водійська, так і пасажирська) не відкривається, можуть бути найрізноманітнішими.

Як відкрити водійські двері
Вам знадобиться
  • - ключі;
  • - батарейка;
  • - дві дерев'яні лінійки;
  • - дріт;
  • - викрутка.

Якщо на вашому автомобілі встановлена ​​сигналізація, а двері мають відкриватися при натисканні на кнопку брелока, але цього не відбувається - перевірте, чи справний брелок, не сіла Чи батарейка. Замініть батарейку і повторіть свої дії. Спробуйте відкрити двері автомобіля за допомогою ключа.

Постарайтеся відкрити водійські двері безпосередньо з салону автомобіля за допомогою ключа. Можливо, кнопка блокування дверей заїла - спробуйте підняти її вручну.

Опустіть скло і посмикайте ручку відкривання дверей із зовнішнього боку. Найчастіше саме із зовнішнього боку двері відкрити легше.

У випадку, якщо ви перебуваєте не в салоні автомобіля, візьміть дві дерев'яні лінійки або тонкі металеві пластинки. Просуньте їх зверху між дахом і гумкою двері в невелику щілину, таким чином, двері трохи отогнется.

Зігніть дріт, щоб на її кінці вийшла петелька. Просуньте дріт у салон автомобіля: в утворену щілину між дверима і дахом зачепите кнопку і дерните її на себе.

Розберіть і відігніть верхню частину дверей водія таким чином, щоб зрушити тягу - це дасть вам можливість відкрити двері.

Розберіть обшивку дверей водія. Як це правильно зробити, подивіться у відповідній інструкції до марки вашого автомобіля. Зніміть зовнішній молдинг двері (це спеціальна пластикова накладка, яка розташована безпосередньо між склом і залізом, а кріпиться вона на засувках). Звільнився місця буде цілком достатньо, для того щоб дістатися до самої тязі, а, отже, і відкрити двері.

При відсутності результату слід звернутися до кваліфікованих фахівців, які вам допоможуть в короткі терміни виявити причину несправності.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: