» »

Як можна купити машину в НімеччиніНімецький автопром користується у світі великою повагою. BMW, Audi, Mersedes, Folkswagen - ці бренди мають мільйони шанувальників з різних країн. Як же купити машину в Німеччині?

Як можна купити машину в Німеччині

Замовлення у місцевих російських дилерів BMW, Mersedes і т.д. автомобіля безпосередньо з мюнхенського або берлінського автозаводу - завдання здійсненне. Продавці в Росії готові взяти на себе транспортування. Однак вартість доставки і їх відсотків позбавить ваз можливої ​​вигоди. Швидше за все, машина дістанеться вам за ціною, що перевищує стандартні пропозиції автосалонів.

Купівля у німецьких концернів безпосередньо - більш цікавий варіант. З одного боку, вам доведеться брати на себе всі витрати з логістики (транспортування, митниці). Але гра коштує свічок - ви можете купити машину за ціною виробника.

Дізнайтеся телефон менеджерів з продажу концернів. Їх можна знайти на офіційних німецьких сайтах заводів-виробників (Folkswagen.de, Audi.de, Mersedes.de).

Зателефонуйте з німецької телефону менеджеру. Розмовляти потрібно по-німецьки або англійською (можна буде вибрати цю опцію при перекладі дзвінка в тональний режим). Звичайно, менеджера, що має справу в більшості випадків з великими регіональними дилерами, роздрібний замовлення з Росії може злегка приголомшити. Але якщо ви поясните все правильно, можна буде зробити покупку.

Можна купити машину в Німеччині з використанням міжнародних сервісів Ebay і Olx. Сотні нових і тисячі старих автомобілів розміщуються на них кожен день. Шукайте авто виключно на німецьких сервісах поставок (Ebay.de і Olx.de, відповідно).

Ebay традиційно вважається більш надійним сервісом. При покупці німецького авто на аукціоні, Ebay гарантує повернення грошей у випадку шахрайства з боку продавця.

Вам потрібно вказати місце доставки при покупки. Для німецьких автомобілів найбільш вигідним місцем доставки стане Калінінград (через свою територіальній близькості до Німеччини). Далі ви можете або замовити послуги перегонників або оформити транзитні номери і приїхати на машині додому самостійно.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: