» »

Як стати на чергу на автомобільПісля кризових років купівельна спроможність населення поступово повертається у звичне русло. Одним їх прикладів цього стали поновилися черги в автосалонах на популярні моделі машин. Якщо вас не лякає перспектива чекати машину півроку, запам'ятайте всі правила постановки на чергу.

Як стати на чергу на автомобіль
Вам знадобиться
  • - паспорт;
  • - водійське посвідчення.

З'ясуйте, де найшвидша чергу на вподобану модель машини. Так звані «сірі» дилери готові зробити поставку протягом пари тижнів або взагалі готові надати машину в день покупки. Така оперативність пояснюється завищеними цінами та відсутністю хоч якогось післяпродажного обслуговування. Але вибір кольорів і комплектацій в такому салоні буде дуже обмеженим.

У салоні офіційного дилера ви можете вибрати автомобіль вподобаного кольору і потрібній комплектації. Майте на увазі, що є популярні комплектації, на які чергу більше. А ось автомобілі в комплектації «люкс» поставляються швидше і частіше бувають в наявності. Ви можете замовити додаткові заводські опції, тоді час очікування автомобіля збільшиться.

Якщо колір і комплектація не грають для вас великої ролі, попросіть менеджера подивитися, який незаброньовані автомобіль буде надходити на склад в найближчі дні. Такі машини зустрічаються, якщо хтось відмовився від черги або салон викупив вільний на заводі автомобіль під себе.

Якщо ви збираєтеся купувати авто в кредит, спочатку встаньте в чергу. У цьому випадку у вас буде час спокійно походити по банках. І до моменту приходу машини небудь банк обов'язково дасть вам позитивну відповідь. Тому що, коли прийде авто, за договором ви повинні будете внести кошти за неї в зазначений термін - не більше ніж на два тижні. Потім вас чекати вже ніхто не буде, і автомобіль запропонують інші очікують.

Для оформлення договору попередньої поставки вам знадобиться паспорт і в деяких випадках - водійське посвідчення. Важливо: якщо машина купується в кредит, договір складається на того, хто цей кредит бере. За договором в той же день вам треба внести суму заставної вартості машини - 5-10% від вартості автомобіля.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: