» »

Як купити авто у ВладивостоціЯк купити автомобіль у Владивостоці. Владивосток - перевалочна база і найбільший в Росії ринок вживаних автомобілів з Японії та Кореї. Тут можна купити будь-яку легкову або вантажну машину, автобус або мотоцикл японо-корейського виробництва. Зустрічаються навіть екзотичні екземпляри, зовсім невідомі в нашій країні.

Як купити авто у Владивостоці

Приготуйтеся до того, що левову частку витрат складуть авіаквитки. Після прибуття в саме місто будьте максимально обережні. Майже всі приїжджі прибувають з метою покупки автомобіля і становлять інтерес для криміналу.

Оселіться в готелі. З метою економії виберіть найдешевший одномісний номер без холодильника і кондиціонера. Харчуватися можна в якомусь недорогому кафе. У середньому витрати на харчування і проживання складуть близько тисячі рублів на день. Не затримуйтесь, відразу ж вирушайте на авторинки або в автосалони.

Вподобаний екземпляр оглядайте, здійснюйте пробні поїздки. На ринку будьте гранично обережні, щоб не відібрали гроші. Не довіряйте незнайомим людям. Будьте підозрілі до дешевих машинам. Як правило, вони або втоплені, або відновлені з частин. Виявити це можна тільки при уважному і ретельному огляді.

Корисно знати реальні ціни на добре збережені автомобілі на аукціонах Японії та Кореї, величину митних зборів. Порівнюючи вартість виставленого у Владивостоці екземпляра і ціну в країні-виробнику, визначте, в якому вигляді він був придбаний продавцем.

Уважно дивіться на рік випуску. Часто вік автомобіля завищується на 1-2 роки. Перевірте бирки на ременях безпеки - на них вказується реальна дата. Хоча і вони можуть бути замінені. Перевірте рік випуску по електронному каталогу - це самий надійний спосіб. Уважний огляд стану машини допоможе уникнути обману. Часто автомобілі мають пробіг по Росії, але за документами недавно привезені з Японії або Кореї.

Виберіть спосіб доставки автомобіля до вашого міста. Це може бути перегін своїм ходом або відправка залізницею. Перший варіант значно дешевше і швидше. При другому - зверніться в легальну офіційну фірму, що надає подібні послуги.

При відправці машини з Владивостока і отриманні її в пункті призначення майте при собі паспорт, договір з фірмою, ПТС, довідку-рахунок. При укладанні договору доставки внесіть самі докладні дані про зовнішній стан авто, щоб уникнути неприємностей при одержанні його у своєму місті. Після оформлення документів машина відправляється на стоянку, чекає черги, вантажитися у вагон, перевозиться і вивантажується в пункті доставки.

Все це відбувається без участі власника. Середній термін доставки звичайним способом до Москви - півтора місяця. При бажанні скоротити цей термін відправте машину в поштово-багажному вагоні. Середній час доставки до Москви скорочується до 20 діб, а вартість зростає несильно (на 10-20%).

При покупці автомобіля у Владивостоці по інтернету зв'яжіться з продавцем з цього міста і домовтеся про відправку. Сплатіть придбання банківським переказом і через певний термін отримаєте авто. Тверезо оціните ризики такої покупки: стан автомобіля можна визначити тільки по фотографіях і словами продавця. Часто після прибуття виявляються приховані дефекти, вартість усунення яких не виправдовує економії від вибору подібного варіанту покупки.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: