» »

Як купити автоУ сьогоднішньому динамічному світі складно обійтися без автомобіля. Покупка даного транспортного - кошти подія радісна і водночас клопітка. Адже потрібно враховувати багато різних нюансів, щоб надалі бажане придбання приносило тільки радість, а не стало великим розчаруванням.
Як купити авто

Перед покупкою оціните свої фінансові можливості і вирішіть, який автомобіль ви можете придбати - новий або старий. Розгляньте позитивні і негативні моменти. Наприклад, покупка машини з пробігом має великий плюс - відносно низьку вартість. Але врахуйте, що продавець ніколи не скаже про дефекти свого товару. Тому краще, якщо ви будете оглядати уживане авто з людиною, яка добре розбирається в машинах. Нові автомобілі теж не застраховані від несправностей, але, як правило, вони ламаються рідше і певний термін знаходяться на гарантії. Мінусом є їх висока вартість.

Потім визначтеся з варіантом покупки. Придбання автомобіля з пробігом у знайомого є оптимальним, так як вам вже відомі всі достоїнства і недоліки купується машини. У закритому автосалоні, звичайно, комфортніше вибирати транспортний засіб, але тут, як правило, набагато менше вибір уживаних авто, ніж на автомобільному ринку. Нові автомобілі бажано купувати у офіційних дилерів.

Незалежно від того, яка машина вам сподобалася, стара чи нова, в першу чергу огляньте її зовні. Зверніть увагу на лакофарбове покриття кузова, воно має бути рівномірним. У нового автомобіля воно без подряпин і сколів. Оцініть стан салону, чи немає зламаних елементів, а в разі автомобіля з пробігом чистоту оббивки і сидінь.

Потім заведіть двигун, обороти повинні бути стійкими і після його прогріву зобов'язані бути відсутні сторонні звуки. Перевірте електрику на справність і комплектацію автомобіля. Порівняйте номери на кузові й двигуні з номерами в табличці і в ПТС (паспорт транспортного засобу). На жаль, чи були перебиті номери, може встановити тільки експертиза.

Попросіть надати документи на машину і уважно їх вивчіть. Постарайтеся не купувати автомобіль, який продається за дорученням. Якщо є підозра, що документи не справжні, відразу відмовтеся від угоди.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: