» »

Як продати авто за дорученнямПродаж автомобіля за довіреністю - поширений спосіб переходу її від одного власника до іншого. Він популярний через свою простоту: не треба стояти в черзі в ГИБДД і платити податок. Хоча на перевірку цей спосіб загрожує немаленькими проблемами, його популярність у автовласників не зменшується.
Як продати авто за дорученням
Вам знадобиться
  • - паспорта, свій і покупця;
  • - документи на машину;
  • - папір;
  • - комп'ютер і принтер;
  • - авторучка.

Найпростіше прийти до нотаріуса з паспортами продавця і покупця і документами на машину і за невелику плату доручити всі формальності йому. Нотаріально завірений документ виглядає солідніше і переконливіше, але можна обійтися і простій письмовій формою.

Ви можете скласти довіреність також самостійно, наприклад, по знайденому в інтернеті зразком, заповнити від руки або на комп'ютері, роздрукувати і підписати.
У документі повинні бути вказані ваші і покупця особисті та паспортні дані і основна інформація про машину, а також перелік дій, на які ви уповноважуєте покупця (користування, управління, продаж та ін.)

Коли довіреність готова, залишається передати її покупцеві в обмін на гроші і, якщо він наполягає, видати розписку про їх отримання.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: