» »

Як перевірити номер двигунаЗавдання перевірити номер двигуна виникає найчастіше при купівлі вживаного автомобіля. Купуючи автомобіль, що побував у власності іншого господаря, просто необхідно переконатися в достовірності наданих на нього документів і відсутність у нього негативної історії.

Як перевірити номер двигуна

Знайти дані про номер двигуна на самому двигуні часом буває не так просто. Стандартно табличка із зазначенням фіксується під щупом рівня масла. Проте залежно від моделі автомобіля і дати його випуску у виробництво місцезнаходження таблички може відрізнятися. У цьому випадку доведеться вдатися до технічної документації на автомобіль, оскільки саме там буде вказано точне місцезнаходження заповітної таблички. Якщо у колишнього власника технічної документації не збереглося, її легко можна виявити у вільному доступі в інтернеті.

Приступаючи до перевірки придбаного автомобіля, переконайтеся в тому, що дані про номер, зазначені в документації на автомобіль, що купується, відповідають номеру реально вказаною безпосередньо на агрегаті автомобіля.

В автомобільній документації номер двигуна фігурує у свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу (видані до 2010 року), а за відсутності цих даних у свідоцтві, номер можна подивитися в паспорті транспортного засобу.

Зверніть увагу, що у деяких моделей іномарок (у більшості випадків американського виробництва) номер двигуна просто відсутня і не передбачений виробником. Інформація про подібну особливості транспортного засобу також буде присутній в технічній документації на автомобіль.

Після того, як ви переконалися в тому, що дані, зазначені на двигуні автомобіля, і дані в документах на нього ідентичні, зверніться в будь-який підрозділ ГИБДД, де ви зможете з'ясувати, чи не числиться даний автомобіль в угоні і не розшукується чи по будь- то інших причин.

Отримавши повну інформацію про, що здобувається автомобілі, ви зможете бути впевнені в яку здійснюють купівлю і забезпечите себе від можливих проблем, пов'язаних з минулим життям вашого старого автомобіля.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: