» »

Як збільшити вартість гаражаПродаючи нерухоме майно, яким є і гараж, власник прагне отримати максимальну вигоду. У більшості випадків немає можливості підвищити оціночну вартість місця, в якому розташована споруда. Але іноді збільшити продажну вартість гаража можна, удосконаливши його конструкцію і зовнішній вигляд.

Як збільшити вартість гаража

Якщо ваш гараж являє собою капітальне бетонну споруду, зміцните його стіни металевим каркасом з приварений до нього металевою сіткою. Такий каркас, встановлений всередині приміщення, може дещо зменшити його розміри, але підвищить привабливість в очах покупця, оскільки гарантує більшу безпеку.

Додатково зміцните стіни гаражної будівлі, обклавши їх зовні шаром цегли. Такий захід дозволить не тільки додати гаражу більш привабливий вигляд, але і працюватиме на безпеку зберігання автомобіля.

Зробіть бетонну вимощення перед воротами споруди, орієнтуючись при цьому на загальну міцність конструкції.

Зміцніть ворота гаража. До петель зовні приварите металеві прутки. Зі зворотного боку приварите для страховки петель гайки і болти. Кріпити ці елементи слід на рамі воріт, недалеко від петель.

Якщо є можливість, встановіть в гаражі сучасні секційні ворота. Вони компактні і значно економлять простір. Піднімаються такі ворота вгору і надійно кріпляться під стелею. Управляти секційними воротами можна і вручну.

При можливості влаштуйте в гаражі ремонтну яму (кесон). Зробити таке вдосконалення можна не завжди, оскільки для зведення кесона потрібно невисокий рівень грунтових вод в місці будівлі.

Проведіть армування підлоги і заливку його бетоном. Пам'ятайте при цьому, що не можна скріплювати бетонну підлогу з коробкою гаража. Будова може з часом дати усадку і зашкодить покриття підлоги.

Остаточну передпродажну підготовку проведіть після виконання всіх описаних робіт. Проведіть забарвлення стін і даху гаража. Використовуйте для цього фарбу не надто яскравих кольорів, досить практичну і стійку до впливу зовнішнього середовища. Підготовлена ​​таким чином споруда порадує вас навіть у тому випадку, якщо ви вирішите почекати з продажем.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: