» »

Як завести автомат в морозЄвропа не відчуває на собі таких сильних морозів, як у Росії. Тому автомобілі з автоматичною трансмісією, що випускаються для експлуатації в країнах Європейського союзу, а потім потрапили, з різних причин, в нашу країну, до експлуатації в зимовий час року менш пристосовані, ніж автомобілі японського виробництва.

Як завести автомат в мороз
Вам знадобиться
  • Тепле приміщення.

Якщо власникові автомобіля з автоматичною коробкою передач не вдається уникнути поїздки в сильний мороз, і він змушений вранці знов заводити машину, залишену ночувати на відкритій парковці, то необхідно ще з вечора вжити заходів, що забезпечують гарантований ранковий запуск двигуна автомобіля з автоматом.

Найефективніший спосіб уникнути ранкових проблем, пов'язаних із запуском двигуна, зняти з автомобіля на ніч акумулятор і помістити його в тепле приміщення. Більш надійного способу ніхто порекомендувати не зможе.

Але якщо такої можливості немає, то морозним ранком, хвилин на 10-15, перед запуском автомобіля з автоматом, необхідно включити запалювання і ближнє світло фар. За вказаний період часу розігріється електроліт в акумуляторі, а в системі живлення утворюється необхідний тиск палива. Що в свою чергу забезпечить успішний запуск холодного двигуна.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: