» »

Як купити автомобіль у ВладивостоціПриїхавши до Владивостока ви навряд чи побачите там багато автомобілів вітчизняного виробництва. Пов'язано це з тим, що це місто розташоване недалеко від Японії. Саме тому продаж автомобілів у Владивостоці є основним видом діяльність місцевих бізнесменів. Японські автомобілі на Далекому Сході - далеко не рідкість, їх тут набагато більше, ніж будь-яких інших. Жителі приморського міста вважають, що купити старий японський автомобіль набагато краще, ніж новий російську.
Як купити автомобіль у Владивостоці

Отже, якщо ви приїхали доглянути японські або корейські автомобілі у Владивостоці, спочатку відвідайте найбільший автомобільний ринок в місті - «Зелений кут». Тут продаються десятки тисяч автомобілів як корейського, так і японського виробництва. Ціни на цьому ринку не найнижчі, але зате ви можете своїми очима побачити і вибрати вподобаний автомобіль, посидіти в ньому, випробувати всі функції та інше.

Якщо ж ціни на авторинку вас не влаштували, спробуйте знайти бажане авто на аукціоні. У Владивостоку активно розвинене взаємодію місцевих компаній з аукціонами Японії. Ці компанії забезпечують не тільки гарантовану покупку автомобіля, але і його доставку в будь-який регіон Росії. Виберіть на аукціоні вподобаний автомобіль, зробіть замовлення і чекайте доставку машини у Владивосток. Далі вже спілкуйтеся з представниками компанії, яка здійснювала покупку.

Щоб ознайомитися зі списком компаній, що працюють з японськими партнерами, зайдіть на сайт «Регіон 25». Тут представлений каталог, в якому зібрані практично всі фірми, які займаються продажем японських автомобілів. Кожній компанії відповідає докладний опис зі списком послуг, що надаються, цінами і незалежними відгуками клієнтів. Завдяки такому каталогу ви можете зробити грамотний вибір компанії-партнера.

Якщо ви не користуєтесь послугою доставки автомобіля у ваше місто, а переганяють його самостійно, пам'ятайте про деякі правила. По-перше, переконайтеся, що машина не була розібрана перед перевезенням в РФ, а потім зібрана заново. У такому випадку якість збірки залишає бажати кращого, і машина може просто не витримати перегону. Перед виїздом перевірте кількість масла, якість шин і справність всіх деталей. Виїжджайте з Владивостока краще ввечері, після 19 годин. Перевірте наявність карти або навігатора, щоб не заблукати по дорозі.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: