» »

Як оформити нове автоПри покупці автомобіля, щоб не створювати собі зайві проблеми, оформляти його необхідно відповідно до чинного законодавства. Реєстрація транспортного засобу проводиться в кілька етапів.

Як оформити нове авто
Вам знадобиться
  • - паспорт;
  • - квитанція про сплату держмита;
  • - документи.

Для початку укладіть договір купівлі-продажу автомобіля. Візьміть в ГИБДД форму договору в трьох примірниках і внесіть в неї паспортні дані свої і продавця, дані автомобіля. Перед заповненням зверніть увагу на збіг номерів кузова транспортного засобу та його частин з номерами в ПТС. Заповнити документ можна від руки.

Після передачі коштів поставте підпис у договорі купівлі-продажу. Це ж саме повинен зробити продавець. Два примірники документа залиште собі, а третій повинен взяти колишній власник авто.

Після покупки зверніться в страхову компанію, щоб оформити страховий поліс ОСАГО на придбаний автомобіль.

Потім оплатіть державне мито для постановки машини на облік. Квитанцію збережіть, як і інші документи.

З документами, які є у вас на руках, вирушайте в районне ГИБДД для постановки вашого нового автомобіля на облік. Там напишіть необхідну заяву, зразок якого вам видадуть. Співробітник ГИБДД звірить номери автомобіля, і якщо не буде ніяких претензій, на вашій заяві поставлять відмітку про проходження огляду.

Після цього підійдіть до вікна реєстрації. У вас в наявності мають бути: водійське посвідчення, договір купівлі-продажу, квитанція про сплату держмита, страховий поліс ОСАГО, заяву з позначкою ГИБДД, паспорт транспортного засобу. Співробітник, перевіривши ваші документи, видасть вам техпаспорт автомобіля та реєстраційні знаки.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: