» »

Як купувати машину в сшаЯк купувати машину в сша. Купувати машину певної марки в Америці набагато вигідніше, ніж оплатити ту ж модель в російському салоні. Продажами автомобілів у США займаються дилери та спеціалізовані аукціони. За ціною і якістю краще перший варіант.

Як купувати машину в сша
Вам знадобиться
  • - бажання і можливості.

Відмінність аукціонних торгів від аналогічних процедур у дилерів полягає в тому, що кожен автомобіль виставляється окремим лотом, тривалість життя якого всього тридцять секунд. Саме стільки часу відводиться на угоду. Зрозуміло, що зробити ретельний огляд машини за такий короткий проміжок ніхто не в силах. І вирішальним фактором придбання в подібній ситуації стає виключно зовнішній вигляд представленого товару, що аж ніяк не є ключовим моментом придбання транспортної одиниці техніки.

Спробуємо припустити подальший розвиток подій. Після придбання «кота в мішку», інакше таку покупку назвати і не вийти, тому що у покупця лота відсутнє право не тільки на тест-драйв, а й на елементарний запуск двигуна. І може так статися, що у автомобіля крім ідеального кузова є ще цілий букет несправностей в силовій установці і в агрегатах трансмісії, які в гіршому випадку проявляться після доставки машини на територію Росії, до замовника. Додайте до низькою ціною вартість ремонту, і остаточний розрахунок за дешеву техніку обійдеться «в копієчку».

Жорсткі умови продажів американських автомобільних аукціонів, не йдуть ні в яке порівняння з широким асортиментом аналогічних послуг, що надаються дилерами, у яких можна придбати як нову, так і стару машину. Причому її технічний стан буде бездоганно. Тому що кожна транспортна одиниця обов'язково проходить діагностику і передпродажну підготовку. У чому покупець може переконатися особисто, зробивши тест-драйв.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: