» »

Як вибрати сімейний автомобільЯк вибрати сімейний автомобіль. Існує безліч критеріїв вибору сімейного автомобіля. Правильно підібрана машина істотно полегшить ваше життя: на ній можна їздити на роботу, возити дітей в дитячий садок або в школу, вирушати за покупками, на сімейні пікніки і в подорожі.

Як вибрати сімейний автомобіль

Подумайте, для чого вам потрібен сімейний автомобіль, і складіть список основних вимог до нього. Наприклад, якщо ви плануєте часто вирушати з сім'єю за місто, збирати гриби, влаштовувати пікніки, рибалити і т.п., бажано вибрати автомобіль, якому не страшні поїздки по полях і лісах. Якщо ж ви будете кататися виключно по рівних асфальтованих дорогах, така машина вам буде ні до чого.

Зверніть особливу увагу на місткість машини. Як правило, великій родині потрібен просторий автомобіль з містким багажником. У ньому можна перевозити безліч пакетів з продуктами, одягом, товарами для дітей, а також кошики з їжею, переносні мангали, мішки з вугіллям, намети, спальники та інші речі, які можуть знадобитися в поході, на сімейному пікніку або на риболовлі.

Враховуйте рівень безпеки автомобіля. Він повинен бути досить високим, адже ви обираєте машину, якою буде користуватися вся родина. Про результати краштест що цікавить вас машини ви можете дізнатися, порадившись з фахівцями. Якщо ви купуєте старий автомобіль, обов'язково оціните його технічний стан.

Зверніть увагу на економічність машини. Не варто купувати автомобіль, який витрачає занадто багато бензину, адже їздити на ньому разом зі своїми домочадцями ви будете часто, і необхідність постійно залишати на заправках чималі суми незабаром позначиться на вашому сімейному бюджеті. Варто також дізнатися приблизну вартість ремонту і запчастин, щоб вона не стала для вас неприємним сюрпризом після покупки машини.

Вирішіть, яку максимальну суму ви готові витратити на автомобіль, а потім приступайте до пошуку підходящої моделі. Так ви зможете обмежити коло пошуку і придбати машину, не завдавши при цьому серйозного збитку сімейному бюджету.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: