» »

Autospot.ru - новий підхід до покупки автомобіля онлайнНещодавно в Росії запустився новий сервіс з вибору та купівлі автомобілів через Інтернет - "Autospot"

Autospot.ru - новий підхід до покупки автомобіля онлайн

Що це за сервіс і в чому його перевага? Autospot працює безпосередньо зі складами офіційних автодилерів. Сервіс підключений до складських систем і показує наявність автомобіля у дилера в режимі реального часу.

Основна «фішка» сервісу полягає в тому, що на сайті можна побачити цікаву аналітику за вартістю цікавить автомобіля. Вибравши цікаву для вас модель, ви можете побачити середню ціну, рекомендовану виробником, ціну, за яку цей автомобіль купують на ринку, і ціну, за якою Autospot пропонує вам купити автомобіль.

У більшості випадків, Autospot пропонує ціну істотно нижче. Чому? У Autospot є ексклюзивні домовленості з найбільшими автодилерами, і вони пропонують сервісу спеціальні умови. Так як Autospot отримує свою комісію від дилерів тільки в разі успішної покупки автомобіля, то дилер не закладає у вартість авто для користувачів Autospot свої витрати на рекламу, які можуть становити від 5% до 10% ціни.

Ключовим перевага для користувача Autospot є те, що, вибравши цікавить автомобіль, користувачеві потрібно роздрукувати іменний сертифікат, що гарантує:

а) Наявність автомобіля в обраному салоні дилера

б) Ціну на автомобіль з усіма перерахованими в сертифікаті опціями

в) резервацій обраного автомобіля протягом 24 годин з моменту видачі сертифіката

 

Що з цікавих пропозицій зараз є на Autospot:

 

 

 

Зверніть увагу, що Autospot зараз працює тільки в Москві, Красноярську, Рязані і Нижньому Новгороді. Але, незабаром, сервіс запрацює по всій Росії.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: