» »

Які автомобілі воліють жінкиЗ кожним роком все більше жінок прагнуть отримати водійське посвідчення і сісти за кермо власного автомобіля. І переваги дам у виборі автомобіля дещо відрізняються від чоловічих. Для жінок найважливіше краса, колір і практичність.

Які автомобілі воліють жінки

Основна частина прекрасної статі воліють мати автомобілі імпортного виробництва, так як вони більш комфортні, зручні, менше ламаються (чого не можна сказати про автомобілі вітчизняного виробництва) і мають очевидні переваги навіть на зовнішній вигляд. І найголовніше - самооцінка жінки за кермом іномарки набагато вище.

Жінки хочуть, щоб їх автомобіль виділявся своїм кольором з усього потоку транспортних засобів. Дами, які займають високі посади і мають яскраво виражений темперамент, віддають перевагу автомобілі бордового, червоного або чорного кольору. Останній варіант вибирають і стильні леді, які вважають чорний колір представницьким штрихом. Творчі натури більше бачать себе за кермом зелених або жовтих машин.

Всупереч всім чоловічим думкам про те, що представниці прекрасної половини людства повинні їздити на автомобілях малогабаритних, дами все ж схиляють свій вибір на користь машин середніх габаритів (наприклад, Volkswagen Polo або Opel). Але, незважаючи на це, велика частина жінок (особливо ті, хто має вже солідний стаж водіння) все ж таки хотіли себе бачити за кермом джипа. Не подобаються дамам машини з маленькими колесами (Honda Fit) і з низькою посадкою (Hyundai Accent).

Деякі дами з товстим гаманцем воліють мати у своєму гаражі спортивний автомобіль. Одна з найулюбленіших іномарок забезпечених дівчат - Audi TT. Такий спорткар викличе у суперниць заздрісні погляди, а у представників сильної статі швидше велику повагу і непідробний інтерес. Ті, хто віддає перевагу безпеці і надійності, вибирають солідні марки седанів (типу Volvo S40). Даний автомобіль входить в десятку найпопулярніших машин у жінок.

Дівчата краще прикрашати свого залізного коня аерографією. Підсумувавши все вищевикладене можна сказати, що жіночий автомобіль може бути недорогим, але практичним, який вирізняється індивідуальним кольором і привабливим дизайном. І вже що точно не виберуть жінки для себе коханої - це Оку або Волгу.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: