» »

Як розірвати договір купівлі-продажу автомобіляЯк розірвати договір купівлі-продажу автомобіля. Купівля автомобіля - завжди радісна подія. Але бувають випадки, коли автомобіль в салоні продали бракований. Користуватися таким автомобілем не тільки неприємно, але й може виявитися небезпечним для життя. З'являються бажання розірвати договір купівлі-продажу. Процедура малоприємна, але цілком здійсненна.

Як розірвати договір купівлі-продажу автомобіля
Вам знадобиться
  • Гарантійний талон з відмітками про ремонт;
  • Претензія про розірвання договору купівлі-продажу;
  • Допомога юриста;
  • Суспільство по захисту прав споживачів;
  • Цивільний кодекс РФ.

Можливість повернення транспортного засобу є. Тільки довести заводський брак досить складно, а іноді доводиться звертатися до суду для розірвання договору купівлі-продажу автомобіля. Для початку повідомте про факт шлюбу продавцю. Якщо є можливість - зафіксуйте шлюб на фото. Зверніться в дилерський центр для того, щоб співробітники оглянули проблемне місце.

Попросіть керівництво салону, в якому була здійснена покупка, розірвати договір купівлі-продажу автомобіля добровільно. Мотивуйте своє бажання. Буває, що шлюб - безперечний, і продавець без зайвих слів погодиться на розірвання.

У випадку, якщо продавець не хоче розривати договір, вимагайте проведення експертизи. Це потребуватиме певних фінансових витрат і часу. Але якщо ви вирішили повернути машину, йдіть до кінця.

Напишіть заяву в суд для примусового визнання договору купівлі-продажу недійсним. Можете роздрукувати претензію про розірвання договору купівлі-продажу.

У суді доведіть, що даний автомобіль є бракованим. Приводьте вагомі докази, надайте всю документацію про проведені ремонти, які повинні бути зафіксовані у гарантійному талоні машини. Також зберігайте чеки. Не впадайте у відчай, якщо перше рішення суду виявилося не на вашу користь. Дійте далі. Звертайтеся до юристів.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: