» »

Як поставити автомобіль на облік за реєстраціїПридбання автомобіля - щаслива подія для будь-якого початківця або вже досвідченого водія. Природно, автомобіль необхідно поставити на облік за місцем своєї реєстрації.

Як поставити автомобіль на облік за реєстрації

Дізнайтеся режим роботи органів ГИБДД по постановки автомобілів на облік. У різних регіонах існує свій розклад. У ряді великих міст постановка автомобілів на облік за реєстрації не здійснюється щопонеділка і неділях.

Заповніть заяву про взяття своєї машини на облік. Уважно заповнюйте всі пункти, щоб уникнути зайвих зволікань. Нерідко заяви заповнюються співробітником ДІБДР і коштують близько 100 рублів.

Оформіть страховий поліс на автомобіль. Без нього постановка на облік не проводитись. Номери, які ви отримаєте після постановки на облік машини з реєстрації, ви зобов'язані повідомити в страхову компанію. Як правило, ви повертаєтеся після отримання номерів на автомобіль до страховика, і він вписує їх у відповідне поле поліса.

Надайте машину на огляд. У вас звірять номер кузова і поставлять розпис у відповідному протоколі. З початку 2011 року перевірка номера двигуна не проводиться. Огляд автомобіля на майданчику проходить не більше 5-7 хвилин.

З отриманим протоколом про огляд автомобіля, з ПТС, оформленої страховкою, договором купівлі-продажу, квитанцією про оплату відповідної держмита за надання реєстраційних номерів, паспортом і заявою подайте документи у вікно прийому документів для постановки автомобіля на облік за місцем реєстрації. Копії перерахованого пакета документів краще зробити заздалегідь, щоб не переплачувати зайві кошти в ГИБДД.

Дочекайтеся своєї черги і отримаєте заповітні номери і ПТС з відміткою про постановки машини на облік з реєстрації. Досить часто доводиться простоювати у черзі кілька годин для постановки автомобіля на облік. Виходом у цій ситуації є приватні компанії, які допомагають з оформленням державних номерів, однак, досить рідко їх робота реально допомагає. Не варто витрачати гроші даремно, якщо ви не впевнені в компанії-посереднику.

Не забудьте протягом 30 днів пройти на автомобілі техогляд на спеціальній станції і отримати тало про його проходження.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: