» »

Як купити правильно автомобільКупівля автомобіля вимагає уважного ставлення до будь-якої дрібниці. Адже згодом ця дрібниця може обернутися дорогим ремонтом і зіпсованим настроєм від довгоочікуваної покупки.

Як купити правильно автомобіль

Якщо ви купуєте автомобіль в автосалоні, неважливо, новий або з пробігом, вам все одно потрібно відповідально поставитися до підпису всіх документів і ретельному огляду автомобіля. Коли ви попередньо вибираєте автомобіль, ви проводите його первинний огляд. Продавець показує вам ту машину, яку ви замовили, або вибираєте з знаходяться в даний момент у автодилера на майданчику. Вам зобов'язані дати можливість ретельного огляду машини та перевірки працездатності всіх її додаткових опцій.

У першу чергу потрібно завести машину, послухати роботу двигуна, подивитися, не димить вона. Перевірте роботу всієї електрики. Подивіться стан салону, чи немає всередині зламаних елементів оздоблення. Ретельно огляньте весь кузов, чи немає на ньому сколів і подряпин. Дефекти кузова бувають навіть у нових автомобілів, так що не думайте, що новий автомобіль не потрібно оглядати.

Чітко обговоріть з продавцем комплектацію автомобіля, яке додаткове устаткування ви хочете на нього встановити. Всі ці нюанси повинні бути записані в акті прийому-передачі автомобіля продавцем покупцеві.

Після оплати вартості автомобіля і додаткового обладнання та послуг, підготовки необхідних документів, ви можете забирати машину. Під тут багато покупців розслабляються і майже не оглядають автомобіль. А адже за той час, що він перебував в автосалоні, з ним могло статися все що завгодно. Машину можуть подряпати недбайливі співробітники автосалону, з неї можуть витягнути килимки, наприклад, або поміняти магнітолу на більш дешеву. Тому, не підписуйте ніяких паперів, якщо ви ще машину не подивилися. Після вашого підпису довести, що в машині є дефекти дуже складно.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: