» »

Як купити автомобіль за кордономКупівля автомобіля за кордоном стає для наших співвітчизників звичайним, практично буденною справою. Звичайно, це стосується мобільних, легких на підйом людей, які не змогли знайти в Росії автомобіль за смаком і за фінансовими можливостями. Найпопулярнішою країною, куди росіяни їдуть за уживаними машинами, є Німеччина.
Як купити автомобіль за кордоном
Вам знадобиться
  • - міжнародні водійські права;
  • - валютна карта банку;
  • - шенгенська віза;
  • - інтернет;
  • - гроші.

Підготовку до поїздки потрібно почати ще вдома. І краще це зробити зі збору необхідних документів - отримаєте водійські права міжнародного зразка, так як з нашими, російськими правами, вам не можна буде перетинати кордони інших держав на зворотному шляху.

Замовте в банку валютну картку, на це буде потрібно безперечно час, так що краще це зробити заздалегідь. На карту переведіть суму грошей, яка дорівнює сумі оплати за машину, а також зборів і податків, транспортування, проживання та харчування в дорозі, а також додайте грошей на непередбачені витрати.

У посольстві / консульстві Німеччини отримаєте візу шенгенського зразка. На це також піде час - німецькі чиновники дуже ретельно перевіряють усі документи, і, краще потурбуватися про візу заздалегідь.

За допомогою інтернету простудіюйте інформацію про те, скільки становить орієнтовна вартість машини, марка якої вас цікавить. Також почитайте про те, які збори і мита вам доведеться оплатити. Зараз багато спеціалізовані авто сайти пропонують подібний сервіс і навіть розміщують у себе спеціальні калькулятори.

Також за допомогою інтернету пошукайте машину на сайтах великих автомобільних ринків. Не обмежуйтеся однією машиною, підберіть кілька прийнятних варіантів.

Як варіант, до справи підбору потрібної машини ви можете залучити німецького дилера, професійно надає такі послуги. Дилер може не тільки допомогти вибрати машину, але і допомогти з оформленням документів і транспортуванням до Росії.

Отже, з машиною ви визначилися. Напишіть її власнику, задайте ваші запитання, домовтеся про зустріч.

Ще вдома виберіть, яким шляхом ви будете повертатися до Росії. Добре, якщо у вас є можливість взяти з собою бувалого водія, який вже бував у Німеччині - він і на дорозі за кермом підмінить, і у виборі машини може допомогти.

Два найпопулярніших шляху з Німеччини до Росії: сухопутний Німеччина - Польща-Білорусь - Росія і водний на поромі з Ростока в Санкт-Петербург.

Після здійснення покупки продавець сам оформить документи, і ви можете рушати в дорогу назад.

Після повернення до Росії поставте свій свіже куплену машину на облік в ГИБДД.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: