» »

Як безкоштовно отримати машинуЧоловіки і жінки мріють про власних автомобілях, що дозволяють економити час. Придбати власний транспортний засіб без відчутних втрат для бюджету можуть небагато, тому все більше потенційних водіїв замислюється про те, де і як можна отримати автомобіль безкоштовно.

Як безкоштовно отримати машину

Насправді у кожного є шанс отримати машину безкоштовно, і для цього зовсім не потрібно бути довгоногою білявкою з видатними достоїнствами. Досить просто докласти певних зусиль до досягнення власної мети. Потрібно бути наполегливим і постійно перебувати на зв'язку з тим, хто може надати автомобіль безкоштовно.

Для початку потрібно уточнити, не виділяють якісь благодійні організації, розташовані в місті проживання водія, автомобілі в якості матеріальної допомоги. Подібне спонсорування здійснюється деякими зарубіжними фондами, однак у цьому випадку потенційному власнику автотранспортного засобу доведеться довести, що він її дійсно потребує і відчуває тяжке становище.

Безкоштовно отримати машину можна і за допомогою інтернету. Деякі портали публікують оголошення, в яких власники автомобілів готові розлучитися зі своїми машинами безкоштовно. Варто відзначити, що ці транспортні засоби найчастіше потребують ремонту, але головне - те, що вони можуть дістатися водієві абсолютно безоплатно.

Ще один варіант - гра в лотерею. Звичайно, є ймовірність того, що розіграш куплений і його переможці вже заздалегідь відомі, але спробувати варто. Цілком можливо, що організатор лотереї роздає автомобілі безоплатно. Таким шансом безперечно варто скористатися, якщо водій хоче отримати транспортний засіб, не заплативши ні копійки.

Якщо водієві просто хочеться кататися по місту, не виїжджаючи за його межі, він може знайти для себе таку роботу, де буде дозволено забирати автотранспортний засіб додому. Крім усього іншого, водії, які возять будь-яких бізнесменів або важливих політичних діячів, досить часто отримують в подарунок за хорошу службу безкоштовний автомобіль і невелику винагороду.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: