» »

Як купити вантажну машинуЯк купити вантажну машину. Якщо вашої організації необхідний вантажний автомобіль, ви можете купити його на вторинному ринку або взяти в лізинг на заводі-виробнику або через посередників. Головне - тверезо оцінити свої фінансові можливості, перш ніж вирішити, яким чином його придбати, щоб ця покупка не позначилася негативно на справах фірми.

Як купити вантажну машину

Зверніться на сторінку одного з вітчизняних виробників вантажних автомобілів. Наприклад, ЗІЛ (http://www.amo-zil.ru) або КАМАЗ (http://kamaz.net). Придбати новий автомобіль ЗІЛ ви зможете тільки через ТОВ «ЗІЛАвтоТехніка» (єдину збутову структуру групи підприємств, що випускають ці вантажівки). Купити КАМАЗ - тільки в лізинг. Так, на головній сторінці http://kamaz.net, для зручності замовників, вже є форма для розрахунку вартості лізингу. Ознайомтеся на цих сайтах і з прейскурантами на серійні автомобілі та спецтехніку.

Зайдіть на такі сайти, як http://www.gruzovoy.ru (реєстрація тільки для продавців) і www.gruzoviki.com (реєстрація і для продавців, і для покупців). Виберіть вантажну машину, яка підходить за ціною, типом кузова, роком випуску і пробігу, який продається у вашій (і не вашої) області. Якщо до оголошення прикріплена фотографія, уважно її розгляньте. Клацніть по посиланню з оголошенням, подивіться, які контактні дані залишив продавець (телефон, адреса, електронної пошти тощо). Зв'яжіться з ним і домовтеся про час огляду машини.

Запросіть фахівців (автомеханіка, водія) для огляду вантажівки. Здійсніть на ньому пробну поїздку, перевірте комплектацію та документи у продавця. Головне - поцікавтеся, чи знаходиться машина в повному розпорядженні власника, для чого вимагайте у продавця представити відповідні довідки.

Якщо ви хочете взяти вантажівка в лізинг, вам слід підготувати такі документи: - заявку на покупку вантажівки: - анкету (заповнену відповідно до форми компанії, що надає послуги лізингу); - статут та установчі документи, виписку з ЕГРЮЛ; - ІПН та КОАТУУ: - довідки з банку, що підтверджують платоспроможність вашої організації та внесення авансового платежу (зазвичай це 20% від повної вартості автомобіля); - завірені копії паспортів засновників вашої організації.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: