» »

Як купити машину з СШААмериканський автопром - провідний у світі. Саме в США Генрі Форд створив перший автомобіль для масового використання - «Модель-Т», застосувавши змінний працю і метод конвеєра. Американські машини славляться якістю, дизайном і ціною.

Як купити машину з США

Дилери та посередники в Росії можуть допомогти з доставкою автомобіля з Америки. Цей варіант є як найпростішим і надійним, так і самим невигідним - машина дістанеться вам практично за російськими цінами.

Самостійне спілкування з дилерами в Америці. Не всі дилери будуть готові співпрацювати з роздрібним покупцем з Росії, однак криза в галузі дає свої переваги - збут кожного автомобіля в США вважається великою удачею на переповненому пропозиціями ринку. На офіційних сайтах Ford.com, GM.com наводяться телефони американських доларів. Для спілкування з ними буде потрібно оплатити міжнародний зв'язок; крім того потрібен високий рівень володіння англійською мовою.

Найбільш перспективні можливості покупки автомобіля в Америці дає інтернет-аукціон Ebay.com. У розділі «Tranport», у вкладці «Vehicle» представлені тисячі пропозицій по новим і підтриманим засобів пересування. Можливий пошук за об'ємом двигуна, пробігу, марці виробника і ціною.

Найкраще купувати автомобіль у надійних продавців, які мають відгуки в системі. Кожен автомобіль має номер міжнародного зразка. Рекомендується перевірити цей факт на сервісі Autochek.com, отримавши інформацію по відомим номером про фактичне власника машини.

Сервіс Ebay дає фінансові гарантії покупцям, але тільки за умови покупки на аукціоні. Сам сайт в даному випадку виступає гарантом і бере комісію за свої послуги. Ні в якому разі не погоджуйтесь платити напряму продавцю - на Ebay присутні і шахраї в тому числі.

Після оплати автомобіля в Америці (яка виробляється електронними грошима PayPal) ви можете доставити машину в Росію. Бажано також замовити доставку на Ebay і вказати пунктом призначення один з російських портів або фінське місто (за наявності у вас візи і закордонні паспорти).

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: